Kültür Sanat Edebiyat Şiir

dan brown sizce ne demek, dan brown size neyi çağrıştırıyor?

dan brown terimi Melike Toros tarafından tarihinde eklendi

 • Rabia Yıldız
  Rabia Yıldız

  mükemmel bir yazar bütün kitaplarını severek okumuştum akıcı bir dil kullanılmış kitaplarında özellikle melekler ve şeytanlar harika :)

 • Aslı Kahveci
  Aslı Kahveci

  beyaz perdeye de uyarlanan Da vinci şifresi yazarının melekler ve şeytanları adlı kitabıda sinemaseverlerle buluştu....ihanet noktası da aynı akıcı dille ve olay örgüsüyle zevkle okutuyor kendisini...dijital kale nin se kurtuluşu yok elimden elime geçirdğim ilk fırsatta onuda keşfedicem...eserlerinin devamını sabırla bekliyoruz...

 • Burak Hacıoğlu
  Burak Hacıoğlu

  da vinci şifresi ile tanıdım onu sonra melekler ve şeytanlar diğer kitaplarınıda zamanla okuycam.
  ne yazık ki 4 kitabı var ve hala süleymanın anahtarı çıkmadı

 • Ömer Gönül
  Ömer Gönül

  da vinci şifresi ile başladın onu okumaya..
  sonra melekler ve şeytanlar
  sonrada tabiki dijital kale..
  ama ihanet noktasını o0kuma fırsatı bulamıyorum.. eski istek yok atrık..
  sevdiğim bi yazar. ve kitapları son derece akıcı

 • Cgl Cgl
  Cgl Cgl

  en hızlı okuduğum yazar....
  anlatımı mı çekici yoksa konular mı ya da ikisi de mi kararsızım...
  en ii kitabı da 'Melekler ve Şeytanlar'

 • Ahmet Bayrak
  Ahmet Bayrak

  iyi kurgular...lakin 3.kitaptan sonra kendini tekrar ettiğini hissetmeye başlıyorsun...eh tüketici toplumuz malum...davincinin şifresi,digital kale,ihanet noktası...uzar gider...böyle adamlar kitap değilde sadece sinemaya yönelik yazsınlar bence...hem bu sayede polisiye romanların(polisiye+macera ya da bilimkurgu diyelim pek diyemesek de :) hem itibarı hem de popülariteleri sarsılmamış olur :)

 • Tevfik Pekel
  Tevfik Pekel

  Bu şahsiyet,okul dönemlerinde bol miktarda puzzle ile oyalanmış belli ki? ondan mütevellit kafayı da şifreyle falan bozmuş,yazdığı kitapları okuyan alemi şahsiyetler de,arkadaşın şifresini çözmeye hevesli galiba? netice nedir? çocuklarımızı fazla puzzle ile oyalamıyacağız...netekim çocuklar zaten çözülecek birer şifredirler...

 • Ömer Çiloğlu
  Ömer Çiloğlu

  dan brown üstün zeka ve muhteşem bir kurgunun üstatıdır
  ben sadece da vinci şifresini okudum ve bayıldım tavsiye ederim

 • Serpil Öztürk
  Serpil Öztürk

  ilk defa kitabını okuyorum.melekler ve şeytanlar.muhteşem.bilmediğim bir sürü şey öğrendim.da vinci şifresinin filminde tom hanks oynamıştı.kitabı okurken robert langdon yerine onu canlandıtıryorum gözümde.dan brown üstün zekasını çok iyi kanıtlamış. bütün kitaplarını okuyacağım

 • Serpil Öztürk
  Serpil Öztürk

  ilk defa kitabını okuyorum.melekler ve şeytanlar.muhteşem.bilmediğim bir sürü şey öğrendim.da vinci şifresinin filminde tom hanks oynamıştı.kitabı okurken robert langdon yerine onu canlandıtıryorum gözümde.dan brown üstün zekasını çok iyi kanıtlamış. bütün kitaplarını okuyacağım

 • Kıvılcım Ateş
  Kıvılcım Ateş

  çok zeki ve çok iyi yazıyor.kitapları çok sürükleyici.tavsiye ederim :)

 • Martin Gore
  Martin Gore

  baslicam sifresine...

 • Nesrin Acar
  Nesrin Acar

  ilk kitabından sonra melekler ve şeytanları okurken aynı kitabı okuyormuşum hissi uyandı kitabın sonu gelmeden katili tahmin edebiliyorsunuz.

 • Kubilay Mogol
  Kubilay Mogol

  melekler ve şeytanlar ile ihanet noktasını okudum, dijital kaleyide okuyacam, kitaplar güzel akıcı sürükleyici, ancak bence edebi bir yanı yok bu kitapların,sanki tipik bir hollyvood senaryosu okuyosunuz,

 • Kübra Demir
  Kübra Demir

  muhteşem bir insan...ondan çok şey öğrendiğimi itiraf etmeliyim..tüm kitaplarını okudum ençok da vincinin şifresini beğendim..ama birşey dikkatimi çekti..tüm kitapları aslında birbirinin aynı gibi farklı şeyler anlatıyorlar ama üslup tarz aynı..bilmiyorum süper bir yazar insanları farklı dünyalara götürebilen nadide yazarlardan ama tüm kitaplarının okuduktan sonra aynı terimler dikkatinizi çekiyor..enazından benim çekti :)

 • Hamza Ressam
  Hamza Ressam

  bütün kitaplarını okudum (adamın zaten dört kitabı var ama böyle deyince daha bi karizma oluyo 'bütün kitaplarını okudum' sanki onlarcaymış gibisinden yani... :))
  bence kitapları filme çevrilecek biri varsa o kişi dan brown'dur diyebilirim

 • Ufuk Ferik
  Ufuk Ferik

  dan brown nun tüm kitaplarını okudum. hepsi de inanılmaz derecede sürükleyici ve zekice yazılmış eserler. Dan Brown! ! ! sen gerçekten müthiş bir adamsın :)))

 • Davrila Zip
  Davrila Zip

  dijital kaleyi okudum,çok güzel bi kitap acayip akıcı.da vinci şifresi ni de okuycam melekler ve şeytanları da,geçenlerde ihanet noktasını aldık,ona başlıyım diyorum bakalım.

 • Duygu Duygu
  Duygu Duygu

  başbakanlık ödülünü kazanmış bir matematik profesörü ile ilahiyat müzisyeni bir annenin oğlu olan dan brown, bilim ve din gibi paradoksal felsefelerin egemen olduğu bir ortam da buyudu.
  son zamanlarda simgeciliği konu alan gerilimler yazan brownun 4 kitabı bulunmaktadır. bunlar da vinci şifresi, melekler ve şeytanlar, dijital kale, ihanet noktası.
  yazar, eşiyle birlikte new england da yaşamaktadır.

  ihanet noktası en guzel kitabı bence...

 • Gamze Kırlangıç
  Gamze Kırlangıç

  En iyi polisiye-gerilim yazarlarindan bitanesi.Da Vincinin Sifresi,Melekler ve Seytanlar,Dijital Kale kitaplarindan bazilari.

 • Nihal Polat
  Nihal Polat

  da vinci sifresi... mükemmel bir kitap.. sifrelerin dehasi...hı..?

 • Fatma Sena Gündüz
  Fatma Sena Gündüz

  kaleden aldığım hazzı da vinci'nin şifresinden almadım.dijital kale okunmaya değer akıcı bir kitap.dan brown okumayan biri dijital kale den başlamalı.zeki bir herif dan brown.

 • Pınar Kaya
  Pınar Kaya

  wayy hiç birşey yazılmadıgı halde 4. sırada hayrettttt cinselliklede ilgisi yok :))

  Da Vinci'nin sifresi
  Melekler we şeytanlar

  oldukça etkileyici 2 kitabı.