Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Can Atilla sizce ne demek, Can Atilla size neyi çağrıştırıyor?

Can Atilla terimi Cem Nizamoglu tarafından tarihinde eklendi

 • Ayşenur Yazıcı
  Ayşenur Yazıcı

  İnsan ruhunu yıkayan mavi bir su gibi müzik yapan dahidir benim için...Fazıl Say gibi...Onlar farklı doğmuşlardır, yetenek dışında da bir garip ruh anteni içeren sanatçılardır. Can Atilla'nın Mevlana'dan Çağrı albümüyle depresyon ilacı almadan medeniyetin bizi örselediği bu yaşama devam edebilecek enerjiyi alabilirsiniz...
  resmi sitesi www.canatilla.com olmasına rağmen www.canatilla.net'den de müzik ve etkinliklerine ulaşabilirsiniz...
  Adı ve soyadının tüm özelliklerini Türk ruhundaki ve Istanbul aşkındaki notalarla müziğe dökebilen ENDER insanlardandır.
  Altın Çağ albümünün sitedeki tanıtım ses kaydını bir dinleyin, Hollywood film müziklerinden binlerce kat mükemmel bir şarkı dinleyeceksiniz..
  İyiki var.O bir Altın Çağ adamı...

 • Mavi Kalp
  Mavi Kalp

  sultanlar aşkına...
  harika bir tarz, Türkiye'de farklı müzik yapan, çok az sayıda kişiden bir tanesi Can Atilla..

 • Ses Sizlik
  Ses Sizlik

  hamamda ilk gözyaşları.....

 • Cem Canoğlu
  Cem Canoğlu

  valla iki albümü mevcut bende ve ikisi de harikulade... özellikle de ilk albümdeki roksana... muhteşem hakiketen de... o albümleri dinlerken kendimi bir anda geçmiş zaman yolculuğunda hissediyor, osmalı saraylarında dolaştığımı hayal ediyorum.

 • Edaa
  Edaa  giris cok guzel.

 • Kübra Ceviz
  Kübra Ceviz

  TRT 'min güzel dizileri ve müzikleri.. :)

 • Yücel Baş
  Yücel Baş

  şair

 • Aslı Tunç
  Aslı Tunç

  Müzikleri kulağa hoş geliyor, inkar edilemez bi gerçek. Fakat yinede daha orjinal sesler duymak isterdim Can Atilla gibi bir isimden. Daha kendine özgü bir tarz mesela.. Özellikle birkaç şarkısında arabesk dinliyormuşum gibi hissediyorum. Arabesk kaynağından dinlenince güzel, Can Atilla gibi birinden duyunca diyorum ki olmaz, bu şarkıda bi yanlışlık var.. Yinede müziği dinlenilebilir ender insanlarda biri, kutlamak gerekir.