Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • volkan konak12.03.2006 - 19:01

  Volkan Konak'ın yeri ayrıdır, tıpkı rahmetli Kazım Koyuncu gibi..
  Hey Gidi Karadeniz Ankara'da Allahım ne muhteşem bi performansı vardı, unutmak mümkün değil.
  Yeşil Erik'i abimizden canlı canlı dinlemek kadar güzeli yok..
  Allah yolunu açık etsin..
  Hey Gidi Karadeniz tekrar yapılmayacak sanırım.. zaten yapılsa da Kazım abi olmadan tadı olmaz.. gitmeyenler çok şey kaybetti..
  Gelir misin benimle diye bir şarkısı var ya, ne içten bi şarkı yaa..
  insanın birine 'gelir misin benimle? ' diyesi geliyor dinledikçe, ya da diyenle gidesi.. bi yandan dinlemk de tehlikeli yani aslında... ;))

 • nihat genç12.02.2006 - 22:55

  bu abimiz sağolsun paso yükselde..
  bir gördüm, yok canım benzetiyorum dedim, iki gördüm, benzetiyorum dedim üçüncüde selam verdim, dördüncüde karşılıklı selamlaştık, beşinci falan derken, artık onu yükselin vazgeçilmezi ilan ettim.. istanbullu olmadığımız için alışık değiliz tabi bi sabah sunay akınla karşılaşalım, öğle üzeri iskender pala'yı görelim, akşam bilmem hangi güzide şahsiyet günümüze renk katsın.. nihat genç de bize kalmış, ne mutlu ankaralıya..
  kendisi der ki ben gençliğimde sokaklarda kız peşinde koşmadım, kütüphanelerde yattım kalktım.. en azından mealen böyle bir cümlesi var kendisinin. yani ey yüksel gençliği demekki naapıcakmışız? ! ! ! siz yapmanız gerekeni gayet iyi biliyosunuz aslında. imgenin, dostun önünde değil içinde geçirelim vaktimizi diil mi kardeşler. vatana millete hayırlı olalım, dertlere derman olalım, yaraları sarabilelim. biz sarmazsak gün gelir başkası bizim yerimize sarmaya kalkar, karşılığını ağır öderiz.. neden söyledim bunları bilmiyorum aslında. bu isim bu konuyo çağrıştırdı demekki bana! ! ! ..
  yani nihat genç benim tanıdığım kadarıyla bu söylediklerimi onaylardı herhalde..
  neyse,yolunuz düşerse bi gün yüksele, bi selam çakarsınız ankaralı abimize..

 • samanyolu04.02.2006 - 23:12

  Samanyolu bana lise yıllarımı hatırlatır. Herşeye rağmen çok güzel üç yıl geçirdim Samanyolunda. Anladığınız üzere Samanyolu Lisesi mezunuyum. Ankaralılar bilirler...

 • Can Atilla04.02.2006 - 22:49

  Müzikleri kulağa hoş geliyor, inkar edilemez bi gerçek. Fakat yinede daha orjinal sesler duymak isterdim Can Atilla gibi bir isimden. Daha kendine özgü bir tarz mesela.. Özellikle birkaç şarkısında arabesk dinliyormuşum gibi hissediyorum. Arabesk kaynağından dinlenince güzel, Can Atilla gibi birinden duyunca diyorum ki olmaz, bu şarkıda bi yanlışlık var.. Yinede müziği dinlenilebilir ender insanlarda biri, kutlamak gerekir.

 • voleybol milli takımı04.02.2006 - 21:45

  Ben erkek voleybol milli takımını gerçekten başarılı buluyorum. Can Ayvazoğlu, Ahmet Toçoğlu, Sinan Cem Tanık, Ali Çayır gerçekten taktir edilesi isimler. Tabi Barış Özdemir, Ali Peçen gibi tecrübeli isimleri de saymadan geçemeyeceğim. Mustafa Çayır'ın antrenörlüğe getirilmesi de ayrı bir mutluluk biz Halkbank taraftarları için. Volkan güç ve Hüseyin Koç'u da sayalım, herkesten bahsetmişken onların hatrı kalmasın.. Hüseyin'in Avrupa standartlarında bi pasör olduğundan bahsediliyor, yolu açık olsun. Volkan Güç! ! ! ! ısrar etmeyin bu konuda görüş bildirmek istemiyorum.. SAYGILAR...