Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Sera Su
Sera Su

PARANOYAK OLMAN, KİMSENİN SENİ TAKİP ETMEDİĞİ ANLAMINA GELMEZ...

 • adolf hitler 10.02.2009 - 19:15

  hitlerci faşistler, şu anda filistinli çocukları bombalayanlar da sizinle aynı zihniyettedir!

 • anti semitizm10.02.2009 - 19:13

  yazdığınız ayetler doğrudur, benim yazdıklarım da öyle. ben tarihçiyim ve söz konusu tarihse, kafadan atmam. onu da müslümanlara hakaret olsun diye değil, aşağıda bir kişi kur'an'ı kullanarak ırkçılık yaptığı için yazdım. ayrıca, evet, 'arabın arab olmayana üstünlüğü yoktur'... peki ya müslümanın, müslüman olmayana?

 • anti semitizm07.02.2009 - 04:41

  soykırımcı diktatörlerin ve tüm tarih boyunca hıristiyan tiranların yahudilere zulmederkenki ideolojisi, ve bazı müslümanların da kur'an'dan ayetlerle süslemeye çalıştığı şoven düşüncesi. yine bu 'bazı' müslümanların, muhammed peygamberin medineye göç ederken, tek tanrılı yahudilerin desteğini almaya çalıştığını, bazı önemli yahudi geleneklerini bu yüzden islamın içine kattığını, hatta ilk kıblenin kudüs yönü olduğunu, ve fakat destek bulamayınca bunun acısını da yahudilerden çıkardığını bilmeden, tarihten bîhaber ve cahilce yaptıkları saldırıya verilen isim. ayrıca faşist israil devletinin, dünyaya karşı manevi bir silah olarak kullandığı ve filistinli çocukları bombalamaya yarayan düşünce tarzı.

 • adolf hitler 06.02.2009 - 04:37

  bir faşist, bir diktatör, bir katliamcı...

 • adolf hitler 06.02.2009 - 04:36

  bunları yazanlar nasıl insanlardır? ? ! site editörleri uyuyor mu? bu yazıların kurallara aykırı, dahası dehşet verici, tiksindirici olduğunu, bir tek ben mi farkındayım? !