Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Belalı Baldız23.08.2006 - 02:08

  güzel bir yapım..nurgül yeşilçayın oyunculuğu adına komedi dalında değişik bir tecrübe kazandırdığı aşikar....bazı espiriler tat vermesede eğlenceli bir sitcom.......

 • Dawson's Creek14.08.2006 - 03:13

  lise yılarımının efsane dizisi....cnbc e ye ısrarla belirtiyorum ne olur tekrar izleyelim.bizim yapımcılar abuk sabuk hayat bilgisiyle ilgileneceklerine böyle bi dizi yapsalarya....
  ilklerin yaşandığı ergenlik yıllarının tatlı acemilikleri ve hayattan ders alınışlarına dair güzel bir yapım..gerçi hala daha joey ile dawson cılardanım ama neyse:_)

 • Şapkadan Babam Çıktı14.08.2006 - 03:02

  trtnin hangi akla hizmet? ! keyifle izlerken yayından kaldırılışına şahit olduğum güzel bir dizisiydi...
  müşfik kenter.bennu yıldırımlar.fikret kuşkan ve daha birçok tiyatro kökenli sanatçının rol aldığı bu dizi umarım tekrar çekilir.abuk sabuk yapımların yayınlandığı şu günlerde yapımcılara duyrulur........! ! ! ! ! ! ! !

 • Ihlamurlar Altında14.08.2006 - 02:54

  yılın dizisi :)))) oyuncular,müzik,çekim,senaryo...ilk tanıtımını duyduğumda ekrana bakakalmıştım,işte dedim,benim dizim.cuma gecelerini iple çekiyodum valla.arkadaşlarımın tüm ısrarlarına rağmen cuma gezilerini iptal ediyodum.merakla bekliyorum yeni yayın dönemini..
  herkesin kendinden bişey bulduğu bi dizi...inat zamanlarda kavuşmayı ummak...
  gönül yarası....

 • Beyaz Gelincik14.08.2006 - 02:45

  dizi gerçekten müthiş...oyuncular da 'a' kalitede olunca,senaryo ve usta müzisyen kıraç imzalı müziklerde iyi olunca yeni yayın dönemindede iddalı olacağa benziyor.final bölümündeki funda ararın yorumuyla dinlediğimiz şarkı yaz boyunca dilimizde..
  güzel işlere devam :))))