Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • fethullah gülen06.07.2006 - 14:50

    İslam dünyasının sözde müslümanlarından en tehlikeli olanı. Geleceğin Usame Bin Laden'i diyebiliriz. Her ikisin de hamisinin ABD olmasından dolayı söylüyorum bunu.

  • dabbe'tül arz03.07.2006 - 18:37

    Dabbe Tül Arz, bir süredir harekete geçmiş olan mistik bir yaratıktır ve dünyanın sonunu getirmek için var gücüyle mücadele etmektedir. O, yerden çıkıp üç ayak üstünde yükselen, üç kolu ve başı başı olan, insanlık düşmanı bir canavardır... Onu siz de görebilirsiniz; karşınızda duruyor. Göremediyseniz hâlâ, göstereyim o zaman.. Üzerinde yükselmekte olduğu üç ayak, şunlardan oluşmaktadır: BUSH-BLAİR-USAME BİN LADEN... Bu ayaklar üzerindeki üç kol ise: TÜSİAD-TAYYİP-FETTULLAH... Tüm bunların üzerindeki baş ise: EMPERYALİZM...

  • mafya21.06.2006 - 18:45

    Yasadışı bir çıkar örgütlenmesi. Türkiye'de Nato'ya girmemizle başlayan Küçük Amerika sürecinde hayat buldu ve serpildi. Halen Noto'nun ve ona bağlı holdinglerin ve sivil güçlerin desteğiyle ayakta duruyor. Ama artık bu örgütü böyle tekli değil, dörtlü bir yapıda görmemiz gerekir: MAFYA-TARİKAT-TİCARET-SİYASET... İşte MAFYA, bu.