Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • abdülhamit10.03.2006 - 00:46

  osmanlıyı son döneminde ayakta tutabilen padişah.lakin yaranamaz.çünkü biz osmanlının diil sanki farklı bi kanın devamı gibiyiz.sanki o da bizden diilmiş gibi dışlıyoruz.yazık..sadece yazık..

 • Da Vinci Şifresi10.03.2006 - 00:40

  hristiyan alemi kendini her konuda haklı çıkarır çünkü tarih kazanan tarafından yazılır.edebi içerikli bile değil,sadece macera ve türklerin cahil oldukları için bilmediği bazı hristiyan zırvaları.işte dan brown! ve kandırdığı insancıklar.. nasıl da etkiler hristiyanlar bizi ne de güzeldir onların dini değil mi? hani bizde o saygı? bence önce kendi dinimize saygı duyalım.türklerde biri böyle kitap yazsa yobaz,irticacı falan olurdu herhalde..

 • madımak oteli06.03.2006 - 01:00

  derin devlet,provokasyon,cahil halk,kur'an'da insan öldürmenin haram olduğunu bilmeden müslümanlara b.. atan müslüman geçinen insanlar. derin devletin politikası budur işte.. kendilerinden olanları ya da gereksiz bulduklarını temizleyip suçu müslümanlara atarlar ki ortalık karışsın. yedikleri naneler kapansın.halk da salak gibi medyanın kölesidir ve her denene inanır. olay bu!

 • madımak oteli06.03.2006 - 00:57

  bu olaydan sonra başbağlar köyünde öldürülen masum müslümanları çağrıştırıyor.bide silahla öldürülen ama basında gösterilmeyen müslümanları..provokasyoncular yüzünden öcü ilan edilen müslümanları çağrıştırıyor.kendi dinimize sahip çıkamayıp özenti olma isteğimizi çağroştırıyor.ne olay ama..uğur mumcuyu kimler öldürdüyse madımaktaki insanları da onlar öldürdü.kim mi? derin devlet.