Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • Ergenekon02.07.2008 - 15:01

  Bu operasyonun daha nerelere varacağı bilinmez CIA ve Mossad in daha ne gibi raporlar hazırlayıp bu ülke için hükümetin değişikliklerine engel olmaya çalışacak tasarı hazırlayıcılarına, Bush kurmaylarına daha ne gibi isimler gelir bilemem gerçi bildiğim tek şey bitmeyecek en ufak ayrıntısına dek sürecektir.Bana oyle geliyor ki rahat at koşturmaları için bu vatanı satılığa çıkaran şahısların işlerini kolaylaştırana dek...Emperyalist ve siyonist analizcilerin üzerinde çalıştıkları bir projedir.Allah Türk'ü bu sahte müslüman çizgisi içerisinde mason locası üyelerinin hain planlarından korusun! ..

 • fethullah gülen02.07.2008 - 14:56

  Fethullah Gulen:! Bana gore Saidi kurdi yani saidi nursi öğretisinin devam ettiricisi tıpkı lideri gibi Amerikanın şefkatli kollarına kendini teslim etmiş Türk milletini yecüc ve mecüc gibi gören vahşi bir kavim olarak niteleyen bir zihniyetin günümüz versiyonudur.
  Okullarında Hz.Muhammed (S.A.V) efendimizden ziyade saidi nursi sevgisi ve Atatürk nefreti konuları ile bilinç işlemeciliği yapan hainler grubunun başıdır.Yüce Rabbim Bu onurlu mücadeleci ve islamı dünyaya yayan milletimizi bunların pis oyunlarına kurban etmeyecektir.Allah Türk'ü korusun ve bu insanlara da yardım etsin.

 • sinan aygün02.07.2008 - 14:47

  Sinan Aygün hakkında dusuncelerim; bana bir Atatürk milliyetçisi vatansever ilerlemeci lider kisilige sahip ilgili ve bilgili bir kişilik. Bu operasyonun daha nerelere varacağı bilinmez CIA ve Mossad in daha ne gibi raporlar hazirlayip bu ülke icin hükümetin değişikliklerine engel olmaya çalışacak tasarı hazırlayıcılarına Bush kurmaylarına ne gibi isimler daha gelir bilemem gerci bildigim tek sey bitmeyecek en ufak ayrintisina dek sureekdir rahat at koşturmaları için bu vatani satılığa çıkaran şahısların işlerini kolaylaştırana dek bana oyle geliyor.Emperyalist ve siyonist analizcilerin uzerinde çalıştıkları bir proje.Allah Türkü bu sahte müslüman çizgisi içerisinde mason locasi uyelerinin hain planlarından korusun

 • mehmet ali ağca17.10.2005 - 05:15

  Bizim hemşehrimizdir.kendisinle her zaman gurur duymaya devam ediyoruz.TURGAY ŞAHİN boztepe mah.