Kültür Sanat Edebiyat Şiir

toplama kampları sizce ne demek, toplama kampları size neyi çağrıştırıyor?

toplama kampları terimi Var Mısın? tarafından tarihinde eklendi

 • Mertsuatkorkmaz
  Mertsuatkorkmaz

  RİBAUND:ribaund'da basket bolcuların kullandıkları bir terimdir örnek:mehmet okur karşılaşma yaptığı bir maçta ribaund sayesinde basket attı.Ribaund bir oyuncunun topu potaya atıp topun potadan geri dönmesinde kullanılır.adımı sorarsanız! ! mert suat KORKMAZ! ! sorunuz olursa tekrar beklerim

 • Mertsuatkorkmaz
  Mertsuatkorkmaz

  ribaund! RİBAUND

 • Mertsuatkorkmaz
  Mertsuatkorkmaz

  toplama kamplarından istanbul ve ankadara var ve genellikleri basket bolcuları eğitmek ve belli bir yerde toplamak için kullanılır!
  cümlede örnek:mehmet okur toplama kamplarında eğitim almıştır
  anlaşılmamış ise bana mesaj yazın ben size cvp yazarım okuduğunuz yada okumuadığınız için şimdiden çok teşekkürler

 • Bilal Kurddan
  Bilal Kurddan

  NAZİLERİN 2, DÜNYA SAVASI SIRASINDA İŞGAL ETTİKLERİ ÜLKELERDEKİ YAHUDİ.ÇİNGENE.BASİT IRK İNSANLARINI TOPLADIKLARI KAMPLARDIR.BİR ÇOK İNSAN BURALARDA DENEYLERDE KOBAY OLARAK KULLANILMIŞ VE HAYATLARINI KAYBETMİŞTİ.AMA O GÜNLERDE BÖYLE KAMPLAR GEREKLİYDİ.

 • Gülçin Yilmaz
  Gülçin Yilmaz

  Eskişehir'e bir tane yapılması gereken kamp çeşidi...lakin biz gelenleri yakmayacağız.

 • Var Mısın?
  Var Mısın?

  Almanlar, 2. Dünya Savaşı'nda, 15 bin Yahudi çocuğu başta Auschwitz olmak üzere çeşitli toplama kamplarında gaz odalarında öldürdü. 'Ölüm kampları'ndan biri de Prag'a 60 kilometre uzaklıktaki Terezin Toplama Kampıdır... ama en ünlüsü içlerinde auschwitz'dir...yapılanlar sadece gaz odalrına kapatmakla bitmiyor,hergün amansızca yapılan işkenceler ve infazlar insanlık tarihine kara bir leke olarak düşen hitler'in gerçek yüzünü ortaya koymaktadır..insanları dinlerine göre değerlendirmek gibi büyük bir yanlışa kapılan nazi partisi,görmüştür ki savaştan sonra milliyetçilik insanlara hiçbir zaman mutluluk ve fayda getirmemiştir..