Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

kazaa sizce ne demek, kazaa size neyi çağrıştırıyor?

kazaa terimi Selin Sonsuz tarafından tarihinde eklendi

 • Fatih Gh
  Fatih Gh

  güzel program

 • Alp Tanhu
  Alp Tanhu

  pc.imden kaldırdım... trojenleri davet edip duruyor yauw :))

 • Akin Sanli
  Akin Sanli

  bence dünyanın en berbat dosya paylaşım programı.bilgisyarda arkakapı bıraktıgı için trojan ları girmesi kolaylaşıyor bubnun yerine E-mule tercih edin bence o serverden baglanip çekiyor vede arka kapıda bırak mıyor bilgisayarınizda güvvenlik açısından en güvenlidi o denemenizi tavsiye ederim

 • Aras Selim
  Aras Selim

  Bazen gıcıklık olsun diye mp3 çekmeme izin vermeyenlere uyuz olduğum ve öcümü almak için masum insanların uploadını kapattığım program. Sanırım artık çoğu böyle yapıyor, hiçbirşey çekemiyoruz :)

 • Cem Nizamoglu
  Cem Nizamoglu

  Kazaa'dan memnun değilseniz, tavsiye edebileceğim başka share programları da var:

  http://www.sharereactor.com adressine giderseniz:
  eDonkey2000, eMule, OverNet, mldonkey programlarını çekebilirsiniz.

  yine aynı şekilde:
  http://www.gnutelliums.com/ giderek:
  BearShare, Gnucleus, LimeWire, Phex, Swapper, XoloX programlarını da doldurabilirsiniz.

  Ya da en yeni shareware http://www.shareaza.com/ deneyebilirsiniz.

  Daha dolu program var mesela:
  http://www.slsk.org/
  http://www.winmx.com/
  http://www.morpheus.com/
  vb.

  napster kapandıktan sonra audiogalaxy gibi mp3 share programları kullandım, fakat sadece mp3 ile kısıtlı olduklarından başka dosyaları da çeken İmesh'i tercih ettim. Uzun süreden beri onu kullandığımdan Kazaa gibi başka programlara alışamadım. Taa ki Edonkey'i denyene kadar. Edonkey baya kolay bir program, hem de İmesh gibi reklam pop-upları, dosya bulamama, upload'un hız yemesi gibi sorunları aşmış... Sadece lıstede uzun sıralar olması biraz kötü ama veri bankası çok geniş olduğundan pek sorun yaşamadım.
  Tavsiyem:
  http://www.edonkey2000.com/download_ed2k.php

 • Hayda Bre
  Hayda Bre

  en sevdiim mp3 leri indirmemde yardımcı bana yardımcı olan tek adress ama bilgisayarı oldukca yavaslatıyor...eeee 'Gülü seven dikenine katlanır..' :)

 • Selin Sonsuz
  Selin Sonsuz

  başım dertte olan peer to peer connection sağlayan program...
  :=))

 • Cem Nizamoglu
  Cem Nizamoglu

  www.kazaa.com
  www.kazaalite.com

  Napstar kapandığında mp3 doldurmak için yardımımıza koşan net üzerinden dosya paylaşma programlarından (shareware) biri. Tabi sadece mp3 ile kalmayıp her türlü dosyayı şansınız varsa bulabileceğiniz bu programın İmesh, Overnet, E-donkey, soulseek gibi bir sürü versiyonu vardır.

  Sisteme yüklediği reklam programları çok büyük dezavantajı. Tabi eski versiyonlarını crack edip bunu engelliyebiliyorsunuz ama yeni versiyonlarının crackleri daha çıkmadı.

  Belki türkçe mp3 bulmak için iyi program olmasa da DVD kalitesindeki Divx filmleri çekmek için ideal bir program. Tabi çektiğiniz sandığınız film yerine başka bir film çıkma olasılığıda az çok var ama olsun arşiv yaparsınız işte.

  Bilgisayarınızdaki bir kaç dosyanızı share etmenizi (paylaşmanızı) tavsiye edrim. Böylelikle Kazaa üyelerinin gözüne girip, daha çok bağlantı bulabilirsiniz.