Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Efe Rc
Efe Rc

ÜSTADA SORMUŞLAR KIRILAN KALP YİNE SEVER Mİ? ÜSTAD'DA; EVET DEMİŞ...ADAM,PEKİ DEMİŞ, -ÜSTADIM SİZ HİÇ KIRILMIŞ BARDAKTAN SU İÇTİNİZMİ? ÜSTAD DA CEVAP VERMİŞ; PEKİ SEN HİÇ BARDAK KIRILDI DİYE SU İÇMEKTEN VAZGEÇTİN Mİ?

 • TEK TÜRKİYE27.07.2011 - 04:34

  yaşınılan köyde hiç asker yokmu adaletin olmadığ bir yer ama bu kadar abartılı olması diziyi bozuyor

 • agos gazetesi12.01.2009 - 10:45

  türk halkına dil uzatan aşağılayan yorumcu ve yazarlar topluluğu demek biz türküz ve türk kalacağız beğenmeyen varsa anasınıda alsın gitsin vatanına ezan dinmez bayrak inmez bizim topraklarda dil uzatanlarda türk halkınca cezasını çeker.keşke bu yaşananlar olmasaydı ama ağzını tutmasını bilmeyen kahramanlar şimdi hesaplarını veriyorlar.

 • elvada rumeli12.01.2009 - 10:27

  osmanlı döneminde makedon türklerinin batılı emperyalistler tarafından zulüm altında kalmış insanlarımız demek bu zorluklar içinde islam dinini hiç bir şekilde oligarşik yapıya bürünmeyen aslan gibi osmanlının evlatları demek,
  çok sevdiğim tarih kokan bir eser diyebilirim ekranlarımızda bu tür dizilere ağırlık vererek yani nesil gençlerine tarihimizi daha iyi anlata biliriz.gönülden destekliyorum sizleri oyuncu kadrosu mükemmel tebrikler sizlere..

 • galatasaray08.01.2009 - 18:37

  galatasaray bence türk liginin imparatoru demek ağlamaklı olduğumuz dönemlerde bizleri sevindiren demek bu arada ben trabzonsporluyum ve galatasaray ı çok seviyorum krallık onlara yakışıyor destan yazmak kolay olsaydı şimdiye kadar kuşlar göklerde adlarını yazarlardı.

  en önemlisi galatasaray demek başarı demektir.

 • rakı08.01.2009 - 18:34

  stresten arınmak için alışkanlık sahibi arkadaşların eğlenmesine aracılık eden nankör bir kimyasal demek

 • sex on the beach08.01.2009 - 18:16

  deniz kenarında eğlenmeyi hatırlatıyor)))))