Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • mevsimler01.03.2006 - 21:43

  allahu tealanın öldürüp tekrar diriltme gücünün apaçık örneği......
  düşünün anlarsınız?

 • enteresan diyaloglar01.03.2006 - 21:36

  İlginç Ölümler
  +Buenes Aires’te karisini sinirlenip onu oldurmeye kara veren adam,otelin 23. katindaki odalarindan karisini asagi atar.Kadin elektrik tellerine takilir.isini saglama almak isteyen adam pesinden atlar.Telleri tutturamaz,yere cakilir

 • küresel ısınma01.03.2006 - 21:28

  magma tabakasının giderek ısısını kaybetmesi ardındanda koco bir delik olan ozonun büyümesi bu sonuçları doğuruyor.ç bence kıyamet yaklaşıyor siz hala uyuyorsunuz. sonunuz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
  biri şu ozon tabakasını tıkasın...delik büyürse... nediyim yani...
  büyüyo işte kötü yai ne diyim kğresel bir şekilde ısınmaya devam. belki doğalgaz faturasından kurtarırız. odun kömür devri kalkar daha ne istiyonuz.

 • altın hızma türküsü01.03.2006 - 21:24

  Kerkük yöresine ait bir türkü...
  K.V Irak filmine bence cuk oturmuş süper bir türkü.
  arkadaşlar pop müzik yerine bence türkü dinleyin gerçekten bunun kadar güzellerini bulabilirsiniz...

 • nedir01.03.2006 - 21:20

  NEDİR bence Nedir demektir. bana Nediri çağrıştırır.......

  nedir bence felsefik bir olaydır.

 • KURTLAR VADİSİ IRAK01.03.2006 - 21:10

  şu oyunlar üzerine kurulmuş ve bu oyunları insanlara acı çektirerek kendi çıkarları uğruna çocukları dahi harcayana bazı devletlerin Irak'a özgürlük getireceğiz sözleriyle kamuoyu ile insanların gözlerini boyayarak arka mahallede olan gerçek olayları göz önüne seren ve şu yaşadığımız devirde bu baş kaldırışı yapamayanlara ve senelerdir eziyet çektirilen müslümanları apaçık ortaya koyan bir filim bence.
  bu filmin yayınlanmasını istemeyen ve protesto eden türk olsun yabancı olsun herkez biliniyor. ve kimin ne yaptığı yada yapmak istediği bu filmleri izlemeyerek protesto edenler belli oluyor zaten.
  saygılarımla.....