Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • aşk oyunu09.02.2006 - 15:09

  Artık ne yazacaklarını şaşırdılar galiba. Bakın bence yakışıklı çocuk var ya onu çıkarın yarım saat ortalıkta dolaşıp, diziyi kapatıp gitsin. Araya bir iki de reklam koyarsınız. Daha dizi başlayalı ne kadar oldu bilmiyorum ama, evlilik müessesesi rezil edildi. Bu kaçıncı ayrılış tekrar bir araya geliştir. Ben sayamadım. Biri bırakıp, öteki alıyor. Merak ediyorum, daha kaç defa tekrarlanacak. Sonra gerçek hayatta da deneyenler olmasın! ..

 • Gümüş Dizisi09.02.2006 - 15:04

  Diziyi genel olarak beğeniyorum. Eleştireceğim husus ise; Mehmet Gümüş e yaklaşınca, Gümüş fellik fellik kaçıyor. Bu seferde Gümüş Mehmet e yaklaşıyor, sıra Mehmet te ya fellik fellik kaçıyor. Artık ikisi birbirine aynı anda yaklaşsınlar.

 • Büyük Yalan09.02.2006 - 15:00

  Ana ayrı, Baba ayrı yalanla yaşamalarına rağmen bir tirip,bir hava üfff. Hele Emrahın bazı konularda (ki üstüne vazife olmayan konu olmasına rağmen) Babasına hesap sorarken bir dövmediği kalıyor. Dizinin senaristi,yönetmenini düşünüyorum da demekki onların yaşamında bu tarz davranışa izin veriliyor. Bari yetişme çağındaki çocuk ve gençlere kötü örnek olmayın.

 • kurtlar vadisi09.02.2006 - 14:47

  Kurtlar Vadisi için, maalesef övgü dolu sözler söyleyemeyeceğim. Dizi oynarken sadece iki bölümünü izledim. Gençler için son derece tehlikeli ve de sakıncalı buldum. Hele otorite boşluğundan faydalanmak isteyen donkişot ruhlu birtakım insanların mafya olma arzularını düşünmek bile istemiyorum.