Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • cevapsız soru23.08.2006 - 14:23

  Gelirmi Gelmez mi Günün birinde?
  Cevapsız sorular bırakıp gitti ;)

 • aşk23.08.2006 - 14:18

  Ne mümkün, namümkün...

 • Acemi Cadı23.08.2006 - 11:38

  isteyen izlesin istemeyen izlemesin diye bir şey yok çünkü televizyonlar sipariş üzerine dizi yapmıyor. bizim milletimiz gibi saf insanlar böyle gereksiz şeylere zaman ayırmasalar televizyonlar ne yapabilir mecburen kaliteli program yapacaklar, ama yok bizim milletimiz kalite yanlısı değil abi ucuz olsunda kalitesiz olsun :) beynimiz sömürülsün herkes kendine yakışanı izlesin hocam....

  Saygımla....

 • Acemi Cadı23.08.2006 - 11:32

  Yine beynin çalışmasını anormal hale getiren insanları uyutmak için yapılmış bir sanat rezilliği.....

 • ad kavmi23.08.2006 - 11:31

  Bu gidişle bizlerin sonuda inşaallah öyle olmaz...

  Saygımla

 • ellerin kadını23.08.2006 - 11:18

  Mükemmel ötesi bir parça....

  Saygımla

 • insan23.08.2006 - 11:01

  insanlar iki çeşittir;

  1: medeniyetin tek dişini de ulan zaten hayat vurmuş bide ben vurayım deyip kıranlar
  2: aman evladım büyüyünce daha kötü olur diyip diş' i sevabına yaptıranlar :)

  Saygımla

 • Keremcem23.08.2006 - 10:44

  Kızlar bu adam için anne babalarıyla sevdikleri insanla bile kavga ediyorlar! Bu nasıl bir zekadır nasıl bir mantıktır, nasıl bir seviyedir. Size nasıl bir faydaıs oldu diye bir soru sorsam ne derler acaba?

  Senin memleketin zor durumda millet aç iş yok bizim saflarda keremcem keremcem başka bişey düşünmezmisiniz? Aklınız yokmu, sıkılma yokmu. Milleti neden çileden çıkarıyorsunuz.

  Ama şunu söyleyeyim. Diğerleri gibi onunda saltanatı uzun sürmeyecek ve sizin o büyük sevginiz hayranı oldugunuz adam piyasadan silinince b itecek. Ne diyelim aslında ytorum yazmak bile zaman kaybı ama neylersin..

  Tek sözüm var =AllaH Akıl Firaset Versin=

 • Keremcem23.08.2006 - 10:37

  bunu gerçekten kıskandığım için yazmıyorum. Ama şunu düşünmedim değil... Kardeşim bu keremcem denilen adam da olağan üstü bi güzellik yok... öylemi öyle! Diğer erkeklerden bi farkı varmı? Yok! Konuşması değişikmi diğerlerinden? Değil! Gözleri değişikmi? Değil. Eee o zaman nedir bu? Ülkemizde bazı saf insanlar yüzünden sanat yapmayıpta sanat yapandan daha çok para kazanan insanlar var. Söyle bakalım sen keremcemin yanına gitsen seni kaleye alıp konuşurmu evet konuşur ama en fazla 10 dk ee ondan sonra ne olacak? ' Hadi güzelim yoğunum hadi bakalım ' evet bu olacak. Sizler gibi saf insanlar beyni sömürülmeye mahkum insan lar oldukça sanattan bi haber insanlar yücelecektir. Hayran olduğunuz insanlar sizlerden birine birine gel seninle şu oda da güzel bi gece geçirelim dese %99.99 u kabul edecektir adım gibi eminim çünkü biz böyle bir milletiz bi şarkıcı çıktı demi kızlar bakarlar yakışıklımı? değilmi? Yakışıklıysa tamam biz bunun şarkısını dinleyelim onada köle olalım bizim paramızla zengin olsun ama bizi sallamasın.... hadi kolay gelsin sayın saflar

  = saf idik, safız, saf olacağız hep sizin yüzünüzden =

 • doğru16.08.2006 - 15:47

  O doğru, şu doğru, bu doğru :) hayır herkesin doğrusu kendi doğrusu. Göreceli olan şeylerin en görecelisi :)

  Saygımla...