Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • sibel kekilli26.08.2004 - 23:41

  Kendisi pek güzel olmamasına rağmen oynadığı porno filmlerde iyi bir performans çıkaran ve oyunculuk kariyerinde de pek genç olmasına rağmen altın ayı ödülü almış bir sanatçıdır.

 • türk-kürt kardeştir21.08.2004 - 00:01

  Türkler ve Kürtler bütün ırkların birbiriyle olduğu gibi kardeştir. Bugün birtakım devletler(Amerika,İngiltere, Fransa) ülkemizde yüzyıllardır kardeşçe yaşayan ırkları birbirine karşı kışkırtıyor. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası da Kürtleri ve diğer ırkları yıllardır tanımayarak buna zemin hazırlıyor. Kürtleri görmemezden gelemezsiniz. Onların kültürlerini Amerika'nın diğer ırlara yaptığı gibi yok edemezsiniz. Biz ki iki ırkız Kurtuluş Savaşında omuz omuza ülkemizi emperyalistlerden koruduk. Bu gün nasıl olur da savaşırız birbirimizle! Onlar Türk değil anlayın artık. Onlar da bizim gibi bir ırk. Nasıl olurda beraber kazandığımız ülkemizi onlardan dışlarız. Bu ülke hepimizin. Medyanın kışkırtmalarına kanmayalım. Türk- Kürt ve diğer bütün ırklar kardeştir. Yaşasın Türk-Kürt kardeşliği.

 • ülkücülük ve faşizm20.08.2004 - 23:52

  Ülkücülük ve faşizm halkı gerileten ve karanlık çağa sokan en büyük etmendir. Faşist bir insan daha kendinin ne kadar saf ırk olduğundan bile emin olmadan diğer ırklar hakkında atıp tutar. Ki bütün ırklar aynı atadan gelmektedir. Ya da hepimiz homosapiensten türedik. Anamızdan türk doğmak nasıl bir ayrıcalık olsun ki! Bizim elimizde olan birşey değil bile. Hiç bir çaba sarfetmeden yüce bir insan olunur mu! Ya da bir sefil!
  Bütün ırklar kardeştir. Ve hepsi eşittir. Bir insanın atasının yaptıkları onu zerre kadar suçlu kılamaz ya da üstün kılamaz. Hiç bir devlet ne kendi ırkının kültürünü diğer ırklara aşılamalı ya da kendi ırkının kültürünün yok olmasına izin vermeli. Emperyalizmin hiç bir türlüsünü uygulamamalı. Yaşasın ırkların kardeşliği! !