Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • karanlık madde10.08.2009 - 03:30

  Karanlık Madde Bana Göre Sadece Boşluktur. Bu Maddenin Gökadalarını İttiği Sanılır Fakat Yanlıştır. Büyük Patlamanın Etkisi İle Bir İtim Gücü Oluşmuştur. Bu Olayda Büyük Patlamanın Sona Ermediği Demektir. Tabi Hepsini Allahın Taktiri Dir

 • solucan delikleri10.08.2009 - 03:25

  Solucan Deliği Paralel Evrenler Arası Geçitlerdir. Bunlar Rus Bilim Adamlarına Göre Devasa Büyüklüktedir Ve Bu Geçitlerin Etrafında Parlak Işık Süzmeleri Vardır. Bu Delikler Arası Zaman Kavramı Değişkendir. Kimi Zaman Çok Hızlı Kimi Zaman Çok Yavaştır.
  Albert Einshtain Teorisine İnanmayan İnsanlar Bu Tüneller İle Zaman Yolculuğu Yapılacağına İnanırlar.

 • 12 imamlar10.08.2009 - 03:18

  Tamamen Katılıyorum Fakat 12 İmanın 12. si Muhammed Mehdi El Kaim İleride Hz.İsa İle Hristiyanları Müslümanlara Çağıracak Bu Olaylar Dolayısıyla Adalet Ve Huzur Çağı Başlıyacak. Tamamen Kuranda Geçen Ayetlerin Sentezidir. Kısa Bir Anlam

 • kürt10.08.2009 - 03:02

  Bu Arada Kürt Halkının Nufusu İçindeki Kürt-Alevisi(Böyle Birşey Türklerle Kürtlerin Kan Bagını Güçlendirio) Die Hitap Ettirirler Bu Kürt-Alevisi Olayı 90 Ların Başında Koçgiri Katliamı Nedenile Başlar. Bu Olayın Kürtlükle Alakası İse İngiliz Destekli Kürt Teali Cemiyeti'nin Gönderdiği Sözde Ağalar Nedeniyle Alevileri Kürtçe Öreterek Onları Kürt Diye Gösterek Kürt Nüfusunu Fazla Göstererek Alevilerin Yaşadığı Toprakları İngiliz sömürgesi Olarak Kürdistan Devletini Kurmak İçindir Yani Kürt Alevileri Denilen Olayda Kürt Sözü Gereksizdir.

 • kürt10.08.2009 - 02:49

  Bilimsel Olarak Arap Irkının Bir Uzantısı Fakat Türk Göçlerinden Dolayı Karma Karışık Olmuş Bir Toplum. Türklerin Anadolu'ya Göçü Sırasında K.Irak, Sureye, Iran, Azerbeycan Ve Ermenistan Bölgesinde Konakladıkları Içın Bu Bolgelerin Hepsinde Türklük Bulaşmıştır. Bu Olayda 800 Yıllık Bir Imparatorluğun En Güvenilir Topraklarıdır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin Güçlenmesini Engellemek İçin İngilizler Tarafından Örgütlenmiş Bir Millettir. Anadolu'daki Bukadar Gerilimde Bundan Kaynaklanır. Şu Anki Kürtlerin Saf Kürt Irkı Diye Bir Tabirin Kullanılması Imkansızdır. Kürt Irkının Kanında Türk Oranı Taminen %60 Minimum Olasılık. Bu Arada Kürt Halkına Ezilen Diyen Arkadaşlarda Bu İletileri Atmalarını Sağlayan Devlet Olmasa Irak'ta Olan Olayların Içinde Olmak Daha İyi İse Orayada Gidebilirler. T.C. Deki Rahatlığı Başka Biryerde Bulamayacklarına Eminim.