Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Nicolas ANELKA sizce ne demek, Nicolas ANELKA size neyi çağrıştırıyor?

Nicolas ANELKA terimi True Of Life tarafından tarihinde eklendi

 • Hakan Arıkan
  Hakan Arıkan

  adamım......

 • Abdullah Yorgun
  Abdullah Yorgun

  Değerli Arkadaşlar,
  Nicolas Anelka'nın futbolunun güzelliklerini biraz olsun tadabilmek için şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim...

  http://www.metacafe.com/watch/222408/nicolas_anelka_show/

 • Tonguç Yumruk
  Tonguç Yumruk

  2tane formasını barındırdığım..nedense hala pes'te ve gerçekte vazgeçemediğim..son5 yılda hiç birşey yapmayan(yaşı zaten26) ..ve yapmamasına rağmen dünyada bonservisine en çok para harcanan..eminim dahada harcanacak mantık dışı bi adam..

 • Hilal Hilal
  Hilal Hilal

  Mükemmel, Futbolu süper oynayan bir insan.Fransa'da dogdu,Müslüman oldu,Helâl olsun be sana,Nicolas Anelka! Iste ben Anelkayi böyle anlatirim... Yani daha cok seyi var anlatacak ama ben fazla girmim. Mükemmel bir insannn.. Hani fevkaladenin fevkinde derler ya öyle bir insan bence. En sevdigim futbolculardan biri. Süper oynuyo... Hayraniyim onuuun hemde cok acayyyyippp. Ve müslüman ismide Bilâl. Bilâlde benim en sevdigim isimlerden biri olunca is degisiyooo... Of yeter ya delircem burdaaa...:D

 • Mert Davran
  Mert Davran

  kendisi 18 yasında arsenal de ılk 11 e cıkmıs,21 yasında basından bunaldıgı soylerek futbolu bırakacagını ima etmıs,katar a gıderken fenerbahce nın servetlık teklıfıne hayır dememis,sahada uyurgezer gıbı dolanan ısterse top oynayan,spor ahlakı sergen den daha asağı olan ve neden hep asık suratlısın sorusuna ' ben varoslardan geldim acıalr cektım diyen ve bu lafı soylerken 18 yasından beri ferrari kullandıgını unutan konu salagıdır

 • Çağdaş Boy
  Çağdaş Boy

  yani ortega dediniz, hiçbişi olmaz dediniz ama bu sefer sarının yanına iyi gittiniz kızararak.. fenerde yeniden doğdu, milli takıma da seçildi bir de gol attı.. anelka = ümit+hakan+necati+iliç+hasan............. gerisini siz doldurursanız sevinirim :)

 • Eylül Çakır
  Eylül Çakır

  Tek Büyük Yıldızın Yıldız oyuncusu!
  Zaten başka kimseye gitmezdi bu ülkede,
  kimsenin gücü yetmezdi onu renklerine bağlamaya!

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  biyük misket bomba :) fenere patladı :))

 • Gökçe Ece Öztürk
  Gökçe Ece Öztürk

  mükemmel çalım atan mükemmel fiziği olan mükemmel futbolcu. son birkaç maçtır kendini göstermeye başladı. inşallah herkes anlamıştır ne kadar iyi bi futbolcu olduğunu.

 • Düşünmüyorum Yine De Varım
  Düşünmüyorum Yine De Varım

  Fenerin yeni hayal kırklığı.

  Fenerliler intahara hazır olun.

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  25 yaşına kadar çok yetenekli olduğu için avrupanın büyük kulüplerinin büyük umutlarla transfer ettiği ama karakter olarak maymun zihniyetli olduğundan bi baltaya sap olamayan futbolcumsu fenerbahçeye hayırlı olsun yeni ortegası :))