Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Alen Konakoglu sizce ne demek, Alen Konakoglu size neyi çağrıştırıyor?

Alen Konakoglu terimi Bahar Sez tarafından tarihinde eklendi

 • Alper Arslan
  Alper Arslan

  bende şuan bateri çalıorum,tek olarak örnek aldığım kişi,ilerde onun gibi çalmak isterim bence Türkiyede onun gibi çalan yok,büyüksün alen :) :)

 • Burak Aygören
  Burak Aygören

  alen konakoğlu türkiye de hatta dünyada örnek aldığım tek davulcudur.az önce dumanın sayfasında yazılanları okudum herkes dumanı 3 kişi olarak biliyor ama duman 4 kişi herkes alen i unutuyor.o olmasa duman zaten grup olmaz.ama ben alen i ilk olarak haluk levent te tanıdım ve onda daha güzel işler yapıyordu bana göre.ama lütfen dumanı alenle birlikte hatırlayın...saygılar.

 • Beril Özortakcı
  Beril Özortakcı

  alen nisanlı olarak bilinsede oyle bisey yok.en yakın arkadasinin ismi banu'dur.bursada yasar.bu aralar cok sevdigi bir insan yuzunden ihanete ugramistir.o cok sevdigi insan benim.alen senden cok özur diliyorummm

 • Beril Özortakcı
  Beril Özortakcı

  türkiyenin en iyi bateristi ayrica hakkında bir cok yalandan haber cıkan mesela alenin kolunda dogme yoktur. los angeles'te okumamistir 14 haziran 1984 yilinda dogmustur.ask adamidir.sevdimi asla bırakmaz. cok alcak gonullu sakacı ve ayni zamandada cok zayiflamis olan duman bateristidir.kendilerini cok yakindan tanirim.

 • Senem Eren
  Senem Eren

  kurbanın bateristi buraktan sonra (napiim soyadını unuttum tanım yapıyorum mecburen :) türkiyenin en iyi bateristi denilebilir. dumandaydı en son.

 • Özge Güler
  Özge Güler

  duman grubunun süper ötesi we yakışıklı dawul ustasııı............

 • Kutlubay Erdal
  Kutlubay Erdal

  Alen Türkiye'nin en iyi davulcusu.Tanıdığım, bilfiğim en iyi baterist Türkiye'deki. Başkaları da var da bence alanında en iyisi o.Umarım bigün onun gibi olabilirim.