Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • hadise10.02.2007 - 03:23

  guzel kız:P

 • ayrılık şarkıları14.09.2004 - 19:29

  kargo'nun bu bir ayrılık şarkısını öneririm :)

 • adolf hitler 03.09.2004 - 01:09

  bugün tv'de piyanist filmi vardı. izledim ağladım....

  insanların sadece yahudi diye öldürülmesi çok acımasızca. kendimi onların yerine koydum çok kötü oldum. sadece müslümanız diye öldürülmek......


  ıraklılara da şu an böyle yapılıyor gibi.. acaba bizede bu yapılabilirmi. tek suçumuz müslümanız diye? ? ?

 • başak burcu21.08.2004 - 17:21

  evet başaklar tafralı olur birazcık.. başak burcu olmayanların komplexsi olmasın o! ! ! lafı da bir başak arkadaşımıza aitti. bu da bize başakların herşeyi eleştrebileceği ama eleştriye katlanamayacağının somut bi göstergesidir arkadaşlar.


  bende başağım en çok bi işi yaparken ayrıntılarda kaybolmaktan ve o işi bi türlü bitirememekten şikayetçiyim. fazla detaycıyım.

 • türban05.08.2004 - 19:19

  çook abartılmış bence

 • akrep burcu22.07.2004 - 01:08

  ben akrebimden memnunum. yanlız sinirlendirmemek gerekiyor :)))

 • akrep burcu14.07.2004 - 14:18

  valla bunları bilmiyordum bak:(((

 • boğa burcu14.07.2004 - 02:37

  çikolataya bayılırlaR. LÜkse düşkündürler. kaliteli yaşamayı severler. zengin olmayı hayal ederler. boğazlarına çok düşkündürler. cinsellik konusunda iyidirler.

 • akrep burcu14.07.2004 - 02:35

  aşkımda akrep burcu. ve çok duygusal ve romantik. böyle romantik bir erkek daha görmedim. bana kırmızı güller alır. radara biner tam ters dönerken sana aşığım der.....

  dönme dolaba biner tam en üstünde sizi öpmek ister..... vs....

  gözleri gerçektende felaket yani sizi alıp götürüyor. akrep burcundan olanlar gözlerini ve bakışlarını çok iyi kullanmasını bilir. gerçektende onların bakışları deler geçer....gülüncede dünya durur sanki.

  bu kadar duygusal olmalarına rağman sexte de süperdirler. hem ateli hem duygusaldırlar.

  akrep burcundaki insanlardan mükemmel birer aşık olur. bence herkes arasın tarasın bir akrep burcu bulsun. aşkı başınızı döndürür valla.

 • başak burcu14.07.2004 - 02:25

  çok çalışkanlardır. titizlerdir. bazen kendilerini hasta edecek derecede çok çalışırlar ve ne zaman dinleneceklerini bilemezler. onların dinlenme anlayışıda pek çok kişiye çalışma olarakta gelebilir.detaylara çok takılırlar.

  fazla mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahiptirler. başkalarının yaptığı bir işi kolay beğenmezler ve hemen hemen herşeyi eleştrirler,çok zor beğenirler. bir işi en iyi kendilerinin yapabileceğini kabul ederler ve onlardan iyisinin olmadığını düşünürler.

  bir başak yardımseverdir yardım eder. fakat kullanıldığını hissettiği an sizi yanlız bırakıp çekip gitmektende çekinmez. yapılacak bir işte size yol gösterir yardımcı olur. fakat o işi yapmaz.sizin için bayrak direğine bile tırmanabilir ama kullanıldığını hissederse bu sizin için yaptığı son iyiylik olur. çoğu insana oranla daha fazla altıncı hisse ve sezgiye sahiptirler.

  dıştan soğuk gözükürler.cinsellikten çok duygusallığa yönelirler.bazıları bunu bile aramaz. onlar mantık ilişkisine inannır. ama bir başak kızı evleneceği gün gölün kıyısında karşılaştığı yakışıklı erkek içinde sizi bırakabilir.bu sadakatli olmadığı anlamına gelmez. ama hayalinde çizdiği ve beklediği biri vardır. ve o kişi karşısına çıktıysa ve aklını çeldiyse sizi bırakması olağandır.
  ama sevdiği içinde dağlar aşıp gelebilir yıllarca bekleyebilir. başaklar erekn evlnemelidir. pek çoğu yaş ilerledikçe bundan korkar ve çoğu yanlız ölür.

  çok titizlerdir hastalık hastasıdırlar.
  ideal meslek doktor,hemşire muhasebeci,sekreter,sağlık sektörü