Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • erhan güleryüz22.04.2004 - 17:01

  şiir öyle de değil...sen yüreğimin çayırlarında her mevsim umudu müjdeledin bana..sen benim ellerinden tutabildiğim,yanağını okşayabildiğim,sarılıp ağlayabildiğim sevgilim, dostum, sırdaşım,biricik sevdamdın..ayrılık unutanlara mahsustur.ben seni unutamadım ki.ben senden ayrılamadım ki.....

 • ayna19.12.2003 - 20:57

  - Ayna - dön artık çok özledik.. hiçbirşey yerini alamıyor.. ve sanılanın aksine zaman geçtikçe bizler sana iyice bağlanıyoruz.

 • cemil özeren16.12.2003 - 20:35

  Cemil Özeren Ayna'nın sempatik, alçakgönüllü, espirili, mikrofonu ile akrobasik hareketler yapabilen, Ceylan 'ın sözlerini yazan, Erkin Koray hayranı,konserlerde insanların yüzünü güldürebilen.. şimdilerde daha çok özlediğim insan.. Ayna yı insanların benimsemesinde büyük paya sahip umarım en kısa zamanda geri döner..

 • erhan güleryüz06.11.2003 - 15:44

  Bana göre Dünyada eşi benzeri bulunmayan insan.En Mükemmel şarkıların sahibi.Kiremit Uçuran adlı şiir kitabı, eskilerde Güller açtı ve Garibim adlı albümleri bulunmakta..Kendisi erol köse den ayrılıp Rüzgar Yapım ı kurdu.çalışmalarına orada devam ediyor.şimdilerde Avrasya, Gitarcı, Mehmet Kul gibi isimlerle meşgul..Ayna da dağılmadı.. Bu çalışmaları hafiflediğinde hasret bitecek ve Ayna nın yeni çalışmalarını göreceğiz..o olmasaydı bir yanımız hep eksik kalırdı diye düşünüyorum..o mütevazi harika insanı çook seviyorum. ve bize verdiği herşey için teşekkür ediyorumm.

 • ayna19.05.2003 - 19:42

  ahh AYNA benim herşeyim
  AYNA benim 7 yaşından beri hayran olduğum kalite demek
  solist Erhan Güleryüz mükemmel ve tabii Cemil Özeren de
  AYNA olmadan yaşam ne kadar anlamsız olur...
  Onlarsız birşey düşünemez oldum
  o harika şarkılar olmasaydı ben şimdi ne dinlerdim..
  AYNA yı çoook seviyorum