Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Blonde Redhead04.12.2006 - 19:56

  İtalyan asıllı ikizler ve bi capon kızancıktan oluşan, dinlerken duvarda çatlaklar oluşturan, içlerine girip an'dan soyutlana bildiğiniz, magicmushroomla çok iyi giden, ve öle anlarda bizzat şahsen kendim her bir grup üyesini ellemiş bulunduğum, şarkılarından bi tanesini nick edindiğim dünya üstü, gezegenler arası bir grup. Elephant woman'da kazu vokal yapmamaktadır, adeta inlemektedir. Su gibidirler, şimşek gibidirler, kazuda bu kaosta kalmış minik bir kedicik gibidir. Şiddetle tavsiye edilmelidir. Şarkılarıyla tanışmamışsanız boşa yaşıyorsunuz demektir :)

 • limp bizkit01.12.2006 - 23:08

  Gittikçe berbatlaşan, birkaç şarkısı dışında dinlemeye tahammül dahi edemediğim, solistinin porno skandallarına karıştığı, amerikan kültürünün acınası halini ve bencilliğini tüm grup fertlerinde gördüğümüz, grunge ortamlarını rap ve hip hopa kaydıran acınası mahlukların toplu adı.

  Nookie, Keep Rolling, Rearranged isimli parçaları kudurmamı, sağa sola çemkirmemi, piercing takmak için güç toplamamı ve kulağımda nookie çalarken kaşıma talihsiz bir delik açmamı sağlamışsa da o dönemler kendimi dünyanın hakimi olduğuma inandıran şeytani bir güce sahip oldukları gerçeğini es geçemeyeceğim...

  (huuh amma dolmuşum :)

 • sade30.11.2006 - 21:41

  Sahneye çıplak ayakla çıkan, ayak fetişistlerinin bitanesi, aslen nijeryalı, bam telinize basan, pudra şekeri kıvamında bir sese sahip olan harika kadın..(şad diye okunuyor olması ayrı bir hava katıyo hatuna ;)