Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • diş ağrısı07.10.2007 - 01:27

  Ağrıdığı taktirde ağrıdan başka hiç bir şey düşündürmeyen, kesinlikle dur durak engel tanımayan, beyin damarlarına verdiği sinyallerle insanı intakara kadar sürükleyen, ağrıdan kurtulmak için her türlü riski göze alıp sabah uykudan uyandırır uyandırmaz kerpetene penseye sarılıp çekmeye çalıştığım Nazilerden sonraki en büyük kabus. En büyük faşist. En büyük düşman. İşte bunun adı diş ağrısı. Ağrı kesici sadece kısa bir süre acıyı dindirir. Sanarsınız ki geçti. Yoo ağrı sadece bir kayanın ardına saklanmış gizlice beklemektedir. Ve uyuduğunuzda sinsice ortaya çıkarak aniden uyandıran karabasan gibi vicudu zapteden Kabir azabının yarısı. Acıyı çeken anlar.

  Boş konuşarak sizleri uyutmak istemiyorum. Çarelerini sıralayabilirim. Kesinlikle ilk önce en yakın sağlık kuruluşuna müracat edin. Eğer gece vakti veya uygunsuz bir vakit ise, doktor bulamıyorsanız tavsiye edilen koca karı ilaçlarını unutun. Gidin bir efes kapın. Rakı vs de olur. Doya doya için. Bakın dişe sürün demiyorum. İçin. Sarhoş olmaya çalışın. Beyin uyuştuğu zaman ardından bir sigara yakın. Biliyorum yanlış bir davranış ancak bu kahpe ağrının bir süreliğine dinmesi için bundan başka bir çare yok. Haa içkili iken sakın ağrı kesici kullanmayın. Öldürür.

 • abdullah çatlı31.10.2006 - 15:54

  Abdullah Çatlı Yurt Dışında başka kimlikle yaşamaktadır. Şu anda Pkk ile yakından ilişki içerisinde, pkk yı bitirmek üzereler. Reis ölmedi. Onun gibi kahramanlar ölümsüzdür. Bir gün hiç beklemediğiniz bir anda ben Abdullah Çatlı ' yım diyecek.

 • alparslan23.10.2006 - 15:04

  Komünizme karşı savaşmış, Atatürk'ten sonra gelen en büyük liderden birisi. Cenazesi tarihte en kalabalık olan lider. Komünistler tarafından ABD Ajanı diye komik bir yakıştırma verilan zat. Türk Milliyetçisi gençleri tek bir çatı altında toplamayı başarmış bir kahraman. Vatan ' a kahraman yetiştiren bir Türk evladı. Mekanı Cennet Olsun.

 • ülkücülük21.10.2006 - 20:56

  Ülkücülük vatanını PKK ya satan Komünistlerle savaşmaktır. Ülkücülük Cheguera gibi Kübalı bir Devrimciyi taklit eden bayraksızların kafasına sıkmaktır. Ülkücülük Abdullah Çatlı gibi bir babayiğiti yetiştiren örgüttür. Ülkücülük İslama ve Türkiye Cumhuriyetine bağlılıktır. Ülkücülük bir şereftir. Şerefsizler anlayamaz.