Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • mason09.01.2006 - 00:11

    özel loca çalışmalarıyla güçlenen, Ülkelerin üstdüzey brokratları,bankerleri,sanayicileri,mafya ve terör örgütlerini kullanarak dünyayı yönettiklerini sanan ve insanlara YENİLİKÇİ DÜNYA karşılrındada İSLAMİYETİ alan binlerce MÜSLÜMAN kardeşimizi Boşnakları, Afkanları ve şimdide Iraklı müslümanları katlettren bir topluluk. Meşhur P2 locaları çöktü ama yinede Türkiye için tehlikeler Çünki her yerde piyonları var: Bugün CIA ve MOSAD kendi kontrolleri altındadır.CIA'da mason olmayan başkan tarihte esrarengiz şekilde ölmüştür.

  • Yahudilik ve Masonluk08.01.2006 - 23:51

    Dünya üzerinde yaratmış oldukları sistemle amaçlarına ulaşmak için bütün ülkelerde üst düzey brokratlar, bankerler,örgütler,mafyalar oluşturmuş ve öncelikle amerika olmak üzere hatta cıa yönetimini elinde tutan GLOBAL DÜNYA diye tabirledikleri birsistem karşısında İSLAMİYETİ alan ve kişileri sadece araç veya basamak olarak kullanan kendilerine yapılan katliyamın daha kötülerini miloşevski diye bir piyonu kullanarak 20,000, müslümanı daha sonra afkanistanda, dahasonrada şimdi ırakta katlettren para güçleri sayesinde Devletleri kullanan Loca çalışmalarıyla beslenen tehlikeli topluluk....!

  • mehmet ali ağca08.01.2006 - 23:38

    MEHMET ALİ AĞCA piskolojisi çözülemeyen, ancak bir dönem Rusya ve Bulgaristan gizli servislerinin MİLLİYETÇİ düşünceye antipati uyandırmak amacıyla kullandığı bir tetikçi...! Ancak milliyetçiliği tartışılmaz bir insan.MEHMET ALİ AĞCA DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN ALDIĞIİŞİ BİTİREBİLECEK İNSANN..