Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • fethullah gülen02.12.2008 - 10:04

  Ağlayan ve ağlatan adam demek. Yani dinden ve bilimsellikten uzak, demogoji üzerine kurulu bir imparatorluk demek. Dış güçlerin parmağında oynattığı bir zavallı demek. Dış güçlerin amacı ruhban sınıfı oluşturmaktı bunu da başardılar tebrikler. Ne acıdır ki benim ülkemin Diyanet İşlerinden daha çok söz sahibi.
  eeeeeeeeeeeeee ağlamayana emzik vermiyor kimse. :)

  hem bizim dinimizde evlenmek çok önemli, başbakan 3 tane çocuk yapın diyo. Ama Fettullah da bir şey yok. Bu adam rahipler gibi giyiniyor zaten kıyafetlerinin yakası falan ben şüpheleniyorum, aman pis günahları boyunlarına....

 • beşinci boyut10.11.2008 - 12:28

  bunu cevaplayacak olan bir kişi var ilk dört boyutu yaşayan veya yaşatmak isteyen şahış.

 • Büyük Buluşma10.11.2008 - 12:24

  Saçma buluyorum. İnsanların beyninde öbür tarafı canlandırıyorlar. Bırakın herkes kendi kurgusunu kendisi yapsın. Bu tür programları Ülkemizde oluşturulan ruhban sınıfları icat etti. Onun yerine Güzel güzel dinimizi ve Peygamber (S:A:V) Efendimizin hayatını anlatsınlar. Büyük Buluşma bana neyi çağrıştırıyor sorusuna şu yanıtı vereyim; Bu ülkeyi satanların ve bu ülkeye her yönüyle ihanet edenlerin cezalarını çekecek olduğu günü çağrıştırıyor.

 • adolf hitler 22.01.2007 - 11:27

  Zavallılığın dramıdır hitler, içinde ne büyük bi korku vardı ki bu kadar saldırdı. Ben hep şunu merak ettim. Bir cani, bir sapık, bir piskopat neler yaşadıda o hale geldi. Çünkü zor iştir bir insanın yüreğini bir kenara bırakıp da yaşaması.