Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Said Albayrak
Said Albayrak

OĞUL ' BİR ELDE KILIÇ DİĞER ELİNDE KALEM OLMADAN ÜLKE YÖNETEMEZSİN ' SAĞINDA EN İYİ VE GÜVENİLİR KOMUTANLAR OLMADAN HUZURU, DİĞER TARAFINDADA KALEM TUTAN ELLER ALİMLER OLMADAN HUZURUDA SAĞLASAN MEDENİYET KURAMAZ EZİLİRSİN!

 • hizbullah14.01.2011 - 17:42

  Hizbullah: Allahın partisi demektir..
  Aslende kendileri Lübnanda (Filistinin kuzeyi) n bir yerel partidir.
  Kendileri İSLAMİ bir silahlı örgütdür.Terör eylemi yaptı diyenlerin ne olduğu ortadadır.İlk lübanını İsrailden korumak için kurulmuş sonra İsraile saldırarak 1. ve 2. lübnan savaşında onlara bir savaş dersi vermiştir.Üyelerinin hemen hemen hepsi yılın 365 günü oruçludurlar..

  Kendilerini ülkelerini ve müslümanları savunurlar şuanda sözcüleri Seyyid hasan Nasrallah dır. Kendisi çok güzel konuşmalar yapar acayip etki alanı vardır. ve özelliklede Türkiyeyi çok sever Mavi Marmara olaynda bizim yapamadıklarımızı yaptı..
  israil kendilerinden çok korkak bir krizde israil sınırına tasm 20.000 mücahid yığdı ve savaş hazırlıklarına başladı ardından korkan israil geri vites atdı..
  Şuanda türkiyede terörist eylemlerle adları geçiyor bugun okudugum habere göre Bu saatlerde bir konuşma yapıyor olması gerekiyor :) sanırım bu konu hkakınbda konusacak!

  Bunlardada her şeyde olduğu gibi büyüyünce kontrol zorlaşır her insanı kontrol edemezsin kimileri hainlik yapar satar ajanlık yapar işte bu fitne fesat hepsi bunların işidir!

 • sultan süleyman14.01.2011 - 17:28

  Hangi süleymandan bahsediliyor :) her kez farklı karakterleri açıklamış
  Sultan Süleyman isminde tarihde onemli yere sahip olan 2 karakter vardır.
  I-Sultan süleyman (Kuran-ı kerimde adı geçen peygamberlerdendir.)
  I-Sultan Süleyman (Devleti Aliyyenin 10.Padişahıdır Fatihin torunu Yavuzun oğlu Kanuni dir. Şuanda semada Eminim ağlıyan Rabbine bizler için dua eden Sünnet ehli bir padişahıdır.)