Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması

Tay yayınları sizce ne demek, Tay yayınları size neyi çağrıştırıyor?

Tay yayınları terimi Osman Aslan tarafından tarihinde eklendi

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Kurucusu ve sahibi M. Sezen Yalçıner bugün Fethiye'deki evinde vefat etmiştir. Türk Çizgi roman severlerin başı sağolsun.

 • Selin Altınorak
  Selin Altınorak

  tay yayınları denildiği zaman aklıma ilk gelen SAS serisi.MALKO LİNGE adındaki sarışın bal rengi gözleri olan avustralyalı cıa başkanın hikayelerini konu alan polisiye seri romanlar aklıma geliyor.bir çırpıda okuyup bitirdiğim ve hemen yeni bir serüveni okumak heyacanı yaşadığım aklıma geliyor. bu kitaplarla yengem sayesinde tanıştım daha 23 yaşındayım ve bu kitaplar ben doğmadan yazılmış ama yine okuması çok keyifli keşke yeni romanları bulsam

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Geçtiğimiz yıllarda Tay yayınlarının deposunda kalan çizgiromanlar satışa sunulmuş, bu vesileyle başta ben olmak üzere koleksiyonerlere gün doğmuştur.

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Tay Yayınları Sezen Yalçıner tarafından 1969'da kurulmuş; 1995'de ise yayın hayatına son vermiştir.

 • Osman Aslan
  Osman Aslan

  Zagor, Mandrake, Mister No, Kızılmaske, Gordon, Tom Braks,Teksas, Tommiks, Jeriko, Judas, Alaska, Atlantis, Bonanza, Karaoğlan, Mini Ringo, Temel Reis, Laurel & Hardy, Heidi gibi birbirinden değerli çizgiromanlarla tanışmamızı sağlayan efsanevi yayınevidir.

 • Yeşil Hazretleri ``
  Yeşil Hazretleri ``

  Tay yayınları:

  Şüphesiz aklımıza Tay Tv. ve Tjk Tv. geliyor...

  Günlük yarışları, özetleri; jokey ve at sahipleriyle olan röportajları ve belgeselleriyle, günümün bir kaç saatini alan kanallar...

  ...