Kültür Sanat Edebiyat Şiir

sunu sizce ne demek, sunu size neyi çağrıştırıyor?

sunu terimi Naile Duman tarafından tarihinde eklendi

 • abuziddin eyyubi
  abuziddin eyyubi

  abe ben suri cevap biliyore açıklıyore


  Sunu, uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda elde edilen sonuçların, başka insanlara takdim edildiği ve bilgilendirildiği vasıtalardır.

  inşallah doğridır aminn tehşekkir iderim

 • muhammet ali uluhan
  muhammet ali uluhan

  konuşmacı

 • Emirhan Arslan
  Emirhan Arslan

  Çok kötü berbat olmuş

 • Kadir Yıldız
  Kadir Yıldız

  sunum yaparken hocamın beni geçiştirerek atlaması..

 • Kubilay Kadir
  Kubilay Kadir

  Sunu, uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda elde edilen sonuçların, başka insanlara takdim edildiği ve bilgilendirildiği vasıtalardır.

  Sunu, verilmek istenen mesajı anlatmalıdır.

  OpenOffice.org Sunu, etkin çoklu ortam sunumları hazırlamak için çok kullanışlı bir yazılımdır. Sunumları tasarlarken 2 boyutlu ve 3 boyutlu resimlerden, simgelerden, özel efektlerden, canlandırmalardan ve çizim nesnelerinden faydalanabilirsiniz.

  Sunumlarınızı hazırlarken, sunum yapacağınız kesimin ihtiyaçlarına göre çok farklı görünüm seçeneklerinden faydalanmak da mümkündür: Çizim, Taslak, Slayt, Notlar vb..

  OpenOffice.org Sunu, sunumunuzu kolayca tasarlamak için çizim ve diyagram araçları içerir. Bu sayede bir kaç dakika içinde kolayca önceden kurguladığınız çizimleri ekrana aktarabilirsiniz.

  Sunu yardımıyla sunumlarınızı Microsoft PowerPoint biçiminde kaydedebilir, bu dosyalarınızı PowerPoint bulunan makinelere taşıyıp sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, yeni XML tabanlı OpenDocument açık standardını seçerek hep özgür kalırsınız.

  OpenOffice.org Sunum yardımıyla tek tıklama ile oluşturduğunuz slaytları farklı biçimlere getirip İnternet'ten yayınlamak da mümkündür. Bu özellik OpenOffice.org ile birlikte gelir ve herhangi bir üçüncü parti yazılım satın almayı gerektirmez.

 • Burak Nazım
  Burak Nazım

  Sunum bir bilgiyi topluma ve izleyicilere teknolojik ve yazım şekilde

  konuyu anlatmak.

 • Sezgin Yeşiltaş
  Sezgin Yeşiltaş

  Power Point motorunun yarattığı bir slayt gösterme olayının türkçe karşılığı.

  Genelde.pps ya da.ppt uzantıları ile bolca e-maillerle gelir. Eğer 200 dolar verip Office kurmadıysanız internetten ücretsiz Power Point viewer ile görmeye çalışırsınız fakat sadece düz resimler görünür. Oysa bir sürü cambazlıklar yapmıştır o sunuyu hazırlayan.

  O zaman o zaman ücretsiz olan linux yazılımın XP versiyonu olan Open Office kurarsınız. Fakat yine göstermez düz ekranlar dışında başak birşey.

  Bu sefer gider Kadıköy'e 2 YTL'den az bir fiyata crack office alır yanında da sahilde bir çay içer dönersiniz.

 • Selin Sonsuz
  Selin Sonsuz

  yine yeni yeniden...
  hafta içi Türk Pediatri Kurumu tarafından düzenlenecek olan kongreye yayınımın kabul edilmesiyle başlayan büyük hazırlık..
  uğraşıp duruyorum..
  word,excel,microsoft power point...
  saatlerimi verdim ama sonucu gene de beğenmedim...
  sunum diğerlerinin yanında cin ali gibi kalırmış bir de..
  Allahım ya...
  kafayı yemek nedirine gitsem yeriymiş...