Kültür Sanat Edebiyat Şiir

reina sizce ne demek, reina size neyi çağrıştırıyor?

reina terimi Göktürk Kutluhan tarafından 22.11.2004 tarihinde eklendi

 • Bilge Sem
  Bilge Sem 29.10.2006 - 03:58

  manzarası güzel,ama içindeki insanların 5 para etmediği,gerceklıkten uzak,zengin hortumcusu işletme...mankenler şarkıcılar falanda işte otoban yerine orda pazarlıyorlar kendilerini...kendılerine capkın playboy ismini uygun goren bikaç işeyaramaz,mirasçı,aylak adamda ya onları satıyor yada kendine ayırıyor...yalanmı yani? ? ?
  bırde zengın koca bulmak ıcın orayı kendılerıne mekan secen kızlarımız war...ama o anasının gozu herıfler aptal degıller! ! onlara hergun kactane sizin gibi gelıyodur kızımmmmmmmm! :) adam işini alır bırakır gozunun yasına bakmazzz :) ehhhh erkek olsam bende öle yaparımmm ne kaçırcamm hazır ayagıma gelmişşş :) kaşınanı kaşicaksın :) yürüyün beaa kim tutar sizi...! ! !

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan 07.09.2006 - 21:02

  İçeri girenler arasında zenginlerde var..Fakat zenginlerden çok 'kendini zengin göstermek isteyen salakların' takıldığı bir yer..Sosyetik kişiler dışında bu mekana takılanların birini ertesi gün göremezsiniz..Çoğu ayda bir yada yılda bir geliyorlar bu mekana..İt gibi çaılışıp para biriktiriyorlar..Buraya gelince de gözünü kırpmadan para harcayıp,bahşiş dağıtıp akılları sıra kendilerini reklam ederek dikkat çekmeye çalışıyorlar..Çoğu Reina müşterisi de bu kulübe gelmeden önce lüks arabalar kiralıyorlar..Fakat genelde düşürdükleri hatunlar kendileri gibi tiyatrocu çıkıyor..Bol keseden sallanan süslü yalanlar eşliğindeki lüks muhabbetleri kulübün dışına çıkınca yerini acı gerçeklere bırakmaya başlıyor...Genelde kendilerini zengin tanıtan hatunlar,kendilerini zengin tanıtan ve 'bir geceliğine playbol rolünü oynayan' erkek arkadaşlarından 1-2 saat sonra para talep etmeye başlıyorlar..yani Reina'dan sonra eğer vakit beraber geçirilecekse ve seks kaçınılmazsa hatun bırakıyor rol yapmayı ve açıkça fahişe olduğunu ilan edercesine para istiyor...Kulüpten içeriye giren kadınlar genelde aranmıyor bile..Giyimi falan lüks ve gösterişli ise sorgusuz sualsiz giriveriyor içeri..Erkeklerde ise iş daha değişik..eğer bağlantınız ve kapıdaki görevlilere verecek 100'er dolarlık bahşişiniz varsa sizinde içeri girmeniz kaçınılmaz..Reina bu şekilde bir gecede 50,000 ila 100,000 dolar arasında bir ciro yapıyor...Yapılan ciro o günün koşullarına göre değişiyor..ama şunu biliyorum..kapıda duranların bile hesapsız kitapsız tek gecede cebine indirdikleri para ortalama 1000 doları buluyor..Garsonlar ise ortalama 400-500 dolar civarında bahşiş alıyorlar...Ama Allah var kulübün ortamı ve manzarası tartışılmaz...

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan 29.07.2005 - 04:09

  Kendini büyük görmek isteyen küçük insanların beş kuruşluk mala yüz kuruş vererek egolarını okşadıkları eğlence kulübü..öyle bir devirde yaşıyoruzki enayiliğin,vurdumduymazlığın adı karizma olmuş...bu ülke için faydası olmayan gereksiz insanların takıldığı gereksiz bir yer.

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca 03.04.2005 - 02:07

  pascal bisi diskoya götür :)

 • İrem
  İrem 18.01.2005 - 15:44

  ... reis dün akşam reina ya gitmiş çağla şikelle dans etmiş..
  bırak... kolpa bize rüyanı anlatma..