Kültür Sanat Edebiyat Şiir

itiraf.com sizce ne demek, itiraf.com size neyi çağrıştırıyor?

itiraf.com terimi Noyan Tuzuner tarafından tarihinde eklendi

 • Zeytin Zeytin
  Zeytin Zeytin

  abidik bir nickle gubidik bir itiraf yazdığım(sallama) sonrasında yüzlerce mesaj aldığım, 'bu ne lan? ' dedirten teklifler edilen, sapıklarla dolu, hepsi kötü itiraflarda bulunan ama akıl vermeye gelince örnek vatandaş kesilen kişilerin olduğu site.

 • Zeytin Zeytin
  Zeytin Zeytin

  içine arama kısmına yazdığınız kelime geçen bir itiraf olmadığında:' Aaa! Çok tuhaf! İçinde bu kelimenin geçtiği bir itiraf yapılmamış. Onbinlerce itirafın içinde bu kelime yok ha, vallahi bravo size. Bu da bir başarı. İsterseniz geri dönüp başka bi'şey arayın. ' diye sizi tebrik eden site.

 • Sultan Fatih Yağcı
  Sultan Fatih Yağcı

  ftdirector; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Konya
  Sayın patronum; yüzünüze karşı itiraf edemedim ama akvaryumunuzdaki balıkların ölmesinin sebebi, elimde tuttuğum kolonya şişesinin elimden kayması ve üstü açık akvaryuma düşmesidir. Ben kim miyim? Olay ortaya çıktığında 'Bu balıklar alkol komasına girmiş galiba' diyen salağım

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  ayıklapirincintaşını; cinsiyet: erkek; yaş: 32; il: ankara
  muayeneye gelen hastalar beni potansiyel damat olarak mı görürler bilinmez ancak kontrole daima süslenmiş, püslenmiş, bayram çocuğu kılıklı bir hanımla gelirler. önceki gün yaşlı bir teyze kontrole torunuyla birlikte geldi. torun yeni gelin gibi göz süzdü, bilindik tavırlar... bu durumu diğerlerinden ayırıp beni dumur eden kısım şöyle gelişti: torun masadan bir kağıt aldı, üzerine adını ve telefonunu yazıp bana uzattı, 'acil bir şey olursa ararsınız' dedi! nasıl yani? acil bir şey olursa siz beni arayacaksınız! benim sizi aramam için nasıl bir aciliyet olabilir?

  meali: ve hala damat olamadım kahretsin:P

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca

  normalmiimabi; cinsiyet: kadın; yaş: 41; il:istanbul 27.06.2006
  bu hafta sonu açık lise sınavlarında gözetmendim.görme özürlü genç bir adama soruları tek tek okudum.verdiği yanıtların hemen hepsi yanlıştı. ya ben ne yaptım? onun verdiği yanıtları değil de, doğru yanıtları işaretledim. pişman değilim.

  adamımsın bea:P

 • Ünal
  Ünal

  saçma

 • Vedat Kocakaya
  Vedat Kocakaya

  bende itiraf ediyorum....itiraf comun admini benim....türkiyede kaç zalak bu siteye girip yalan yazıcak..kaç zalak buna inanıcak diye kurdum siteyi..............:P