Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ben Türk
Ben Türk

NE MUTLU TÜRK´ÜM DİYENE

 • komünist23.10.2009 - 21:28

  Komünist? ALLAH´tan Komünizm diye birsey kalmadi ama birkac Komünist hala dolasiyor etrafta.

  Komünist = Katil / Terörist anlaminda da kullanilabilinir. Sonucta Komünizmin ve Komünistlerin insanliga hic bir faydalari olmamistir. Tam tersine hep insan cani almislar, insanlari katletmislerdir.

  Komünist = Katil / Terörist.

 • nevruz25.07.2009 - 04:04

  Nevruz gecmiste ve suanda Türk bayrami oldugu gibi, gelecektede Türk bayrami olarak kalacaktir. Tüm Türki Cumhuriyetlerinde kutlanilan bu TÜRK bayramini, Afgan ve Farslarda kutluyor. Icimizdeki azinliklarda sahiplenmeye calisiyor. Hey Allahim. O kadar Ülke ufacik bir azinliktanmi aldi yani bu bayrami? Buna tavuklar bile güler. Nevruz TÜRK bayramidir. Sirf terör örgütü bölücülük faaliyetlerinde bu bayrami sahipleniyor diye kürtlerin bayramidir anlamina gelemez! O kadar TÜRK devleti kutluyor bu bayrami neticede Türk bayramidir vesselam.

 • âzâd25.07.2009 - 03:56

  Azad/Azat kelimesinin kökeni Farsca ve Türkcedir. Tüm Türki Cumhuriyetlerinde, Türkiyede ve Türk bölgelerinde kullanildigi gibi komsu ülkelerde de sikca kullanilir. Afganistan, Banglades, Iran, Pakistan, Hindistan, Bangladesde de kullanilir. Kökeni ise Türkce/Farscadir.

 • idealist11.03.2009 - 11:33

  İDEALİST = ÜLKÜCÜ demektir.