Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Ferdi Tayfur05.12.2006 - 13:55

  ses var adamda ya yürekten söylüyo içinden gelerek söylüyo ve yakıyo beni yaa.hastayım yok böle bi sanatçı.24 saat onu dinlesem bıkmam öle bi ses çünkü.harika muhteşem.
  bana onu sormayın
  unutmak istiyorum
  artık hatırlatmayınn
  unutmakkk istiyorummm....muhteşemmmmmm

 • hülya avşar05.12.2006 - 13:48

  sesi olmasa konser teklifi almaz vede konserleri tıka basa olmaz kimse kötü bi sesi dinlemeye gimez.bayramlarda bile en çok şarkı söyleyerek para kazanan ünlülerden biri.güzellik konusuna gelince ebru gündeş demet akalın vss.bunlar çokmu güzel makyajsız onlardan daha güzel kırk yaşında olmasına reğmen.mavişim benim ayrıca bu kadar acımasız kötü kıskanç ve aşağılayıcı olan arkadaşlar onun seveni sevmeynden fazla.gereksiz bi nefret var kadına karşı içlerine acayip kıskanççççççç bu millet abiii.bitane daha hülya gelmedi gelmiyecek Allah uzun ömürler versin onu çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmm

 • kahpe05.12.2006 - 11:43

  kahpelik illada kızlara ait değildir arkadaşlar. kahpeliği erkelerde yapar kahpelik sırtından vurmak,ihanet etmek vb. hallerde kahpeliğin ta kendisidir.

 • terekeme05.12.2006 - 11:33

  terekemelere batıda azeri derler ve terekemeler doğuda özellikle karsa yerleşmiş bir türk boyudur.kafkaslardan gelmişlerdir.genellikle batıda karslı oldukları için kürt zannediliyorlar ne yazıkki.halbuki onlar asla aslını inkar etmeyen milletdir.bende bir terekemeyim ve çok mutluyum terekeme olduğum için..