Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • Yabancı Damat14.08.2006 - 17:04

  geçmiş geleceğin aynasıdır.geçmişte yapılanları aklımızda tutup geleceğe buna göre adım atsaydık bu saçma dizi hakkında yorum yapmamız bile gerekmezdi.çünkü varolmazdı.bu bizim uydurduğumuz gereksiz bi dostluk hikayesi.ayrıca yeterince komik :) ben izlerken gülüyorm çünkü bence sihirli annem harry potter gibi senaryolar bile bu diziden daha inandırıcı.harry potter ın imperius lanetiyle insanları etkisi altına alabileceğine inanırım ama asla yunanlıların bizim dostlarımız olduklarına inanmam..inananlara ve diziyi gereksiz umutlarla izleyenlere de gülerim ayrıca acırım çünkü kendini kandırmak başkalarının kandırmasından daha fazla acı verir insana:D

 • buket uzuner01.08.2006 - 13:01

  buket uzuner bence hayalgücü demek.kumral ada mavi tunanin vasat bi kitap olduğunu düşünmüyorum.bence güzel bi kitaptı.bana maeve binchy anımsattığını söyleyebilirim.vasat olduğunu düşünenler yeniden okuyabilirler.

 • ahlak01.08.2006 - 12:57

  ahlak mı o da ne? günlük yaşantısında bile küfürle konuşmayı alışkanlık haline getiren bi milletin memsuplarına ahlak nedir diye mi soruyorsunuz? ahlak bizim için eskilerde kaldı :)

 • Yabancı Damat01.08.2006 - 12:54

  bu dizi tam anlamıyla saçmalık.sizce yunanlıların bozuk türkçeyle konuşması gerçekçi mi? ya da bu sözde dostluk? insanları dostluk iyiniyet gibi duygular etrafına toplayan ve herkesi yunanlılarla evlendiren bu zihniyet it dalaşı sonunda nasıl askerlerimizin yaralandıklarını zarar gördüklerini görmüyor mu? yoksa bu insanlar kör mü? dizi yunanistan da da çok izleniyomus ve rating rekorları kırmış...çok inandırıcı..insanların neden izledikleri gayet açık şu türkler niye ne saflıkla bizle dost olabileceklerini düşünüyorlar diye gülüp eğlenerek izliyorlardır. :)) bizim insanlarımız da saf saf bu diziyi izlelip dostluk martavallarına inanabiliyorlar ya pes doğrusu.bize herşey müstehak.

 • Sihirli Annem01.08.2006 - 12:46

  küçük çocukların hayalgücünü kimsenin sömürmeye hakkı yok.

 • Desperate Housewives01.08.2006 - 12:43

  coğu dizinin boşlukları dolduramadığı kahrolası yaşamda desperates bunu yapabiliyor ve dörtgözle dizinin başlamasını bekleyen insanları tv nin etrafına topluyor nedense çoğu insan bunu bildiği halde nedense toplumda kimse dandik dandik filmler cekip paracıklarını çöpe savurmak yerine kalkıpta desperate kalitesinde dizi film cekemiyor..acaba neden? tabi ki nedeni belli.kabul etmek en güzeli.bizim kültürümüz buna yetmiyor.iyi filmler/diziler/senaryolar ödülleri topluyor desperate e ise en iyi ödülü kendi kültür yapısıyla ilgisi olmayan bi ülkede yani türkiye de bile herkes tarafından hayranlıkla izlenerek alıyor.işte bu yüzden türk filmi izlemiyorum çünkü desperates var.iyi ki varsın desperates..

 • Desperate Housewives02.05.2006 - 13:11

  artık duygulardan ve insan psikolojisinden uzak filmler izlemek istemiyorum..DESPERATE HOUSEWİVES ı da bana eylemden çok insanların ruh halini anlattığı için seviyorum ve izliyorum.bi de izliyorum çünkü görüntü ve konu çok kaliteli.kesinlikle sıkılmıyorum.