Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • Ihlamurlar Altında12.07.2006 - 14:09

    tuba büyüküstün masum ve çekici güzel. bülent inal türkiye de bıyık yakısak tek erkek olsa gerek. güzel oyuncular güzel seneryo sonuç güzel bir dizi. her dizi gibi uzatmak için biraz saçmalamışlar...

  • aşk19.03.2002 - 22:29

    Aşk herşeydir. Tamamen seven yürekleğe bağlıdır. Kimi insanın üzüntüsü kimi insanın sevinci, kimilerinin yaşama kaynağı olur, kimilerinin canını alır. Aşkı anlatmak için ne bir lisan vardır nede olacaktır. Aşk tamamen anlatılamaz bir şeydir. İnsanların yüreğinde ne zaman olacağı nasıl olacağı belli değildir. Aşk bir anda insanı değiştirebilir. Aşk a inanmayan bir insan bile aşık olunca aşk bülbülü olur.
    Aşk küçümsenmez her zaman ömür boyudur. Çünkü yaşanılan 1 dakikalık aşk bile bir insanın aklından yüreğinden çıkmaz. Aşıkla tamamen bütün olur. En güzel anı olur. Buda bir ömre bedeldir. Güzel, etkileyici, bitimsiz, güven, sevgi, hoş, duygusallık, düşünce, anlayış, v.b gibi şeyler aşkın iyi yönleridir. Nefret, ihanet, karşılıksız sevgi, onursuzluk, güvensizlik, anlayışsızlık, düşüncesizlik, karamsarlık, tek yönlü fikirler Bunlarda aşkın en kötü taraflarıdır. Ama kim nederse desin bu zamanda güvenilir sevgi dolu bitimsiz bir aşk yaşamakta çok çok zordur.