Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • muhabbet17.08.2006 - 16:30

  Muhabbet (Murat ERŞEN) isimli şarkıcımızın vokalistliğini yaparken, albüm çıkarma aşamasında hazırlıkları sürdüren Muhabbet, birgün vokali Çetin'e der ki:
  'Al şu demoları, evde çalışıp hazırlıklarını tamamla' ve sie liegt in meinen armen adlı şarkının demosunu ona verir.
  Daha sonra Muhabbet'in haberi olmadan, gizliden gizliye bu demoları kendi adını koyarak internet ortamında Kazaa'ya upload eder ve burdan da zincirleme olarak diğer kullanıcılar yükler.
  Muhabbet'in yorumu ile Çetin Çetinkaya denen çocuğun hikayesi budur. Ama Muhabbet'in Fan-Forumu'ndaki arkadaşların anlatımında eskiden Çetin ile Muhabbet'in sıkı dostlar olduğunu hatta Sie liegt in meinen armen adlı şarkıyı Muhabbet, Çetin ve Muhabbet'in abisi $ikiPA! (Levent ERŞEN) üçü birlikte besteledikleri söylenir. Ve bu şarkı bestelenirken havanın yağmurlu olması ve Çetin'in pencereden yağmuru görmeiyle ölen dedesinin aklına gelmesi ayrı bir konudur.
  Bir önemli not daha:
  Bu şarkı hiç kimsenin ölen bir sevgilisi üzerine yazılmamıştır veya bu şarkıyı yazanların sevgilileri ölmemiştir!

 • aslı11.04.2006 - 17:43

  Dünyada rastlanılabilecek en güzel varlık.
  Hayatımın aşkı.Bebeğim.'PAMUK PRENSES'im.Dünyalar tatlısı.Yaşama sebebim.İLK AŞKIM(ve son olacak) .Dünyada sevgimi noksan vermediğim tek insan.Cananım, Sevgilim.Hastalandığımda, 'İlacım'.
  HAYATIMIN RÖNESANS'I, BAŞI; VE ZAMANI GELDİĞİNDE SONU OLACAK...

 • mersin06.04.2006 - 14:01

  HERŞEYİM
  GÜNDE 100'DEN FAZLA RUH HALİ YAŞAMANIZA SEBEP OLAN ŞEHRİM.
  LİMONUM, PORTAKALIM, ŞEFTALİM, MUZUM, ERDEMLİM, SİLİFKEM, GÜLARIM, ANAMURUM, AKRABALARIM, ANNEANNEM, RAHMETLİ DEDEM, KORAMŞALIM, KÖYÜM, MEYVE BAHÇELERİ, SULAMA BORULARI, DAMLAMA SİSTEMLERİ, ÇUVALLAR, ÇULVALIKLAR, ÇULLAR, KİLİMLER, FİSTANLAR, MİNTANLAR, ERMENEKLER, DORALAR, ÇEŞMELER, KAYNAKLAR, PINARLAR, PİKNİKLER, GÖLCÜK KAYASI, KAHVE, KÖYLÜ İNSANLAR, ÜZERİME SİNEN SİGARA KOKULARI, YOKSUL KÖYLÜLER, SAHİL KENTİ, DENİZİN MEMLEKETİ, BALIK ŞEHRİ, LUNAPARKIM, KÜLTÜR PARKI, DERSHANEM, CUMHURİYET MEYDANI, YENİŞEHİR BELEDİYESİ, SOSYETE SEMTİ POZCU, POZCU'DAKİ EVİM, DEVLET HASTANESİ, HASTANE SOKAĞINDAKİ EVİMİZ, ESKİ MAHALLEM, TEMPRA SX.A, TOROS DAĞLARI, ESENLER KÖYÜ TABELASI, ORMANLAR, CENGİZ TOPEL, ŞEVKET POZCU, ALİYE POZCU, CARREFOUR, MİGROS, CUMHURİYET, KİTAPSAN, GÜVEN SİTESİ, OPET, MEMLEKET...
  KISACASI, BAŞTA DEDİĞİM GİBİ;
  HERŞEYİM