Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • fethullah gülen19.01.2007 - 01:46

    Müritlerine amerikan malı protestosunu aşılayan,ama en ufak birşeyde Amerikaya sığınan,bize Dinler Arası Diyalog Altında hristiyanları ve yahudileri kardeş diye tanıtan zavallı bir kişiliktir kendisi.Peygamber Efendimize ufak bir ayrıntı(bizi hristiyan ve yahudilerden ayıran) diyen birinin dini duyguları sorgulanmalı.Papaya giderek saygı duruşunda bulunan birisine dindar demek ne kadar doğru olabilir? Yurtdışındaki türkleri sırf cemaatten değil diye işten çıkartan kişi ne kadar dindar olabilirki?

  • türk03.01.2007 - 23:45

    Gençliğinin yavaş yavaş yozlaştırılmış bir ırktır ancak bugün.Dün atalarımızın kanla koruduğu toprak ve değerleri bugün paraya bile değil AB 'nin uşaklığını yapmak için gözden çıkartan bir millet olmaya koşuyor.Baştakilerin koltuk davası yüzünden halkını çay ve simite talim ettiren ve bugüne kadar hiç bir başbakanın katetmediği mesafeleri azimle ve ısrala yalakalık için kateden bir başbakanı olan bir millet.

  • ırak03.01.2007 - 23:36

    ABD ve İsrailin neler yapabileceklerini gösteren bir ülke.Yahudi kürtlerin yeni ülkesi ve Büyük Ortadoğu Projesi'nin(Büyük İsrailin) başarılı adımları.Sırada Süriye ve İran var,yakın komşuları vede Türkiye'yenin Güneydoğu bölgesi.Irak artık huzur ve mutluluktan gerçekten çok ırak