Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • barış akarsu05.07.2007 - 02:20

  evinde böcek besleyip barıştan daha değerli olduğunu savunanlar,ve çabasına,sesine,yorumuna fsss diyenler...Rahat olun...  Ne olursa olsun herşeyden önce bir insandı,insan düşmanı olsa bu kadar kötü konuşamaz..
  Böyle insanlara medya yaramıyor,ve iyiler cabucak ölüyor.Ancak biz her zaman birilerinin kıymetini ölünce anlıyoruz bişileri kaybedince...
  Barış manço'ya ne olduysa Barış'a da o olacak....Yarın albümü yok satar öldü ya...1hafta röportajları yayınlanır..Bi caddeye ismi verilir bi heykeli dikilir hepsi bu..
  Allah inancından,kişiliğinden ödün vermediği için günahlarını affeder inşallah.
  Yardımcısı olsun rabbim..Ve bu kez doğru bi iş yapıp alkış yerine bi fatiha gönderelim...

 • çorum30.10.2006 - 16:49

  çorumluyum heri :))
  adın çıkmaya görsün,çıktımı 9a inmez8e..
  hemşolarım nbr?

 • manisa30.10.2006 - 16:45

  manisa...
  sadece resimlerde gördüğüm o güzelim şehir...,bence zeytini, mesir macunu,vesairin yanına insanı da eklenmeli...
  çok iyi kalpleri var

 • üç söz05.10.2005 - 20:13

  güven
  anlayış
  sadakat :)

 • talha bora öge14.06.2005 - 11:38

  bence inancıyla kişiliğiyle konusmalarıyla tam bir beyefendi.talha bora öge demek bu demek.bir arayın radyoyu we bir sıkıntınız olsun ya da uğrayın bir radyo ya sizi nasıl karsılıyor...lütfen tanımadan yorum yapmayalım insan insandır arkadaslar.
  can yücel in bir siirde söyle diyordu.NE RENK OLURSA OLSUN KASIN GÖZÜN KARSINDAKİNİN GÖRDDÜĞÜDÜÜR RENGİN...buna cewaben diyorum ki.herkes görmek istediği gibi görür.tabiki onunda sewmeyenleri de olacaktır.olsun onun sewenleri ona yeter.seni seviyoruz talha...yolun açık olsun. allah yardımcın olsun