Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Selahattin Aydemir
Selahattin Aydemir

ALLAH'TAN DİLEĞİM, ATALARIMIZA VE ŞEHİTLERİMİZE LÂYIK İNSAN OLMAK. İÇTE VE DAŞTA ÇALIŞAN, BÖLÜCÜ, YIKICI, AYIRICI,NİFAK SAÇICI, HAİN VE ALÇAKLARA KARŞI TÜM MİLLETİMİZİN UYANIK OLMASI.

 • ermeniler07.02.2009 - 23:11

  Aslında 1974 lere kadar ermeni deyınce aklıma akrabam gibi birileri gelirdi. normal bir vatandaş gelirdi. fakat Amerikadan yayılmaya başlayan soykırım yalanı ile ve 70 li yıllarda 54 elçimizin katli ile fikrim değişti. tarihi araştırmadan ön yargılı bakan HIRİSTİYAN DÜNYASI beni konuyu incelemeye sevk etti. çünkü bu suıkastleri hiçbiri kınamadı. hatta ülkelerinde işlenen bu cinayati koğuştumadılar bile. araştırdım ve gördümki gerçek mağdur türkler. öldürülen ve vahşet ötesi işkenceler yapan ERMENİLERMİŞ. soykırım yalanı, SİYASETİ KÜLLİYEN ART NİYETE DAYALI amerika başta olmak üzere bütün türk ve türkiye DÜŞMANI ülkelerin kasten bizi sıkıştırmak için kullanacakları bir malzeme olduğunu gödüm. bu yüzden yalan oldugunu bile bile bu yalanı siyasette kullanıyorlar. dikkat edin bizde bilim adamları konuşuyor AMA onlarda oy avcısı siyasetçiler konuşuyor. tarihçilerin 'gık'ı çıkmıyor. çünkü bilm adamı yalan söyleyemez. gerisini anlayın artık doslar. bu konuda yakına kitabım çıkacak.

 • ermeniler12.02.2008 - 19:45

  ERMENİLER VATANDAŞIMIZDIR.
  Ermenı deyince aklıma önce tarıhı dostluk ve 1000 yıllık kardeşlik geliyor. (Ama Ermenının akılına öldürüp yok edip topraklarını almayı başaramadıkları türkler geliyor.)
  Ermenı deyince benim aklıma osmanlıda sadrazam olan Ermeniler geliyor. mareşal olan. büyük elçi olan. hazine bakanı olan Ermenı geliyor. Ermenı deyınce akılma osmanlının en zengin tabakası geliyor.
  (Ama ermenının aklına bu gelmiyor. onun aklına tamamını yok edip ortadan kaldıramadığı MÜSLİM TEBEA geliyor. yarım kalmış bir soykırım ve bağımsız ERMENISTAN kuramadığı geliyor.)
  Ermenı deyınce benım aklıma yavuz hırsız geliyor. hem öldürmüş- hem katliam yapmış- hem ırza geçmiş- sonra imdaaat beni öldürüyorlar diye bağıran geliyor.
  1000 yıl kardeşçe yaşadık. 1850- 1890 dan itibaren süreklı torak kaybeden osmanlı yıkılırken doğu anadoluda Osmanlıyı arkadan vurmak için Ermeniyi kışkırtıp kullanan rusya ve batı bu yalanları bilerek dünyaya yaydı. zaten dünya basını da ellerinde idi. aslın da mazlum olan ve kırıma ugrayan MÜSLİM TEBEADIR. ama şarlatanlık yaparak TÜRKLER SOYKIRIM YAPIYOR diye yaygara çıkaranlar evvela Avrupadır. Ermeniler buna alet olmuştur. binlerce ermeni silahları ile rus ordusuna kaçmıştır. fransız ve italya ordusuna katılmıştır. bizim silahlarımızla bizi sırtmızdan vumuştur. düsünsenize 1915 de 11 ay süren bir çanakkale savaşı içindeyiz. bütün askerler batıda çarpışıyor. balkanlarda askerlerimiz esir alınıyor. filistinde mısırda askerlerimiz parasızlıktan türkiyeye dönemiyor..Avrupalı Ermenilere silah ve destek veriyorki batı Anadoluya asker yardımı yapılamasın. ve anadolu işgali başarılı olsun.
  Ermeni aslına gerçekten milleti sadıka iken maalesef hain millet yaptırılmıştır. bizi en zayıf zamanımızda sırtımızdan vurmuştur. ASIL ÖZÜR DİLEMESİ GEREKEN ERMENILER OLMASI GEREKİRKEN hala 'Türkler soykırım yaptı demesi' vallahi ayıptır. günahtır.
  ermenı deyınce aklıma gelen ERMENILERIN YAPTIĞI VAHŞETİ yazarsam vallahi üç gün yemek yiyemezsınız. yerli Ermenı kardeşlerim üzülmesin diye bunları yazmıyorum..
  bız bunlar tarIhte kaldı diyoruz ama........
  ama bu yabancı ermenıler - DIŞ ERMENİLER ve onları kullananlar diaspora ermenileri yalan ve iftiradan vazgeçmiyor.
  maalesef biz de tarihte ERMENILERİN YAPTIĞI VAHŞETİ GÜNDEME GETİRMEK zorunda kalıyoruz. bu hiç iyi değil.
  sonuç ve çare.
  dış ermenıler yalanı terk edip susacaklar.
  yoksa bütün açıklığıyla Ermenilerin vahşeti gündeme getirilirse
  barış ve kardeşlik adına iyi bir şey olmaz.
  ermeniler dün kardeşimizdi. bugun de kardeşimizdir. ÜLKEMİZİN ASLI VATANDAŞIDIR. HEMDE TİCARETTE ÇOK DÜRÜSRT VATANDAŞİMIZDIR.
  TURK SİYASİLERİ GEÇMİŞİ GEÇMİŞTE BIRAKALIM. BU KONULARI TARHÇİLER ARŞİVLERE BAKARAK BİLİM IŞIGINDA ARAŞTIRSIN. SİYASİLER OY İÇİN TARİHİ OLAYLARI KUCALAMASIN DERKEN KONUŞMAKTAN KORKTUKLARI İÇİN DEĞİL TURK ERMENİ KARDEŞLİĞİ ZEDELENMESİN DİYE SUSUYOR. DÜNYA ARTIK BUNU ANLAMALI.

 • Mavi Gözler03.08.2005 - 05:07

  Bulunduğu yüze güzellik veren en sihirli organdır mavi gözler.