Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Suat Parlar sizce ne demek, Suat Parlar size neyi çağrıştırıyor?

Suat Parlar terimi Ümit Oğuztan tarafından tarihinde eklendi

 • Sevinç Türker
  Sevinç Türker

  Barbarlığın Kaynağı Petrol kitabıyla ilgili olarak Suat Parlar'a ulaşmaya çalışıyorum. Mail adresi ya da telefonunu bildirebilir misiniz? Teşekkürler

 • Ahmet Yılmaz
  Ahmet Yılmaz

  Suat Bey'in söyleyip, yazdıklarının tamamı kitapçılarda şu anda satılan benzeri araştırma kitaplarında mevcut.Benim hayret ettiğim şey, bu kitapların hiç birini bilmeden okumadan arkadaşlarımız Suat Bey'in gizli bilgiler verdiğini söylüyorlar.Şu anda MİT ve faaliyetlerini anlatan on civarında kitap var piyasada.
  Ben şimdi tüm bu kitaplardan bilgi aktarsam hemen MİT'çi mi diyeceksiniz bana?
  Türkiye'de artık gizli zannedilen pek çok şey kitapçılarda satılıyor.Ama ne hikmetse kimse alıp okumuyor.Okuyanlar oradan alıntı yapınca 'Vay, derin devletin adamı' deniyor.Biraz oku be kardeşim.OKU'
  Ne geldiyse başımıza bu cahillikten geldi.Kitap al ve oku!

 • Kenan Alpogan
  Kenan Alpogan

  Suat Parlar ve Soner Yalçın....Bu iki adam Türk devletinin kiralamış olduğu yazarlardır..İkisinin de amacı, Türkiye Cumhuriyeti'ne Osmanlıdan bağımsız yapay bir tarih yaratmaktır..Osmanlı'yı unutup,Türklerin var oluş yılını 1923 yapmaktır tüm dertleri...Kitaplarına bakarsanız çok çarpıcı olayların ve ilişkilerin anlatıldığına tanık olursunuz..Bu kitaplardaki senaryolar gerçeğe çok yakın olarak tasarlanmış hayal ürünü şeylerdir..Yoksa 'devlet sırrı' niteliğindeki bilgileri bu adamlar nereden elde edebilirler? Öyle olaylardan bahsediyorlarki..Sanki bu olayları beraber yapmışlar..Saçmalık..gerçekte bu ülkede birçok kirli işin dönmüş olduğu ve dönmekte olduğu doğrudur ama gerçekte bu işlerin aktörlerinin kim olduğu bilinemez..Eğer kitaplarında anlatılan bilgiler doğru olsaydı bu yazarların hiçbiri yaşayamazdı..Uğur Mumcu yazdığı makaleler gerçek olduğu için öldürülmüştü..

 • Ertuğrul Yılmaz
  Ertuğrul Yılmaz

  suat parlar kimdir? ne ayaktır? bilen varsa email'ime mesaj gönderirse sevinirim. Herkese selam, ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

 • Selcan Atmaca
  Selcan Atmaca

  BEN SAYIN SUAT PARLAR IN ÖZGEÇMİŞİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM MAİL ADRESİME İLETİRMİSİNİZ....SELCAN ATMACA

 • Selcan Atmaca
  Selcan Atmaca

  BEN SAYIN SUAT PARLAR IN ÖZGEÇMİŞİNİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM MAİL ADRESİME İLETİRMİSİNİZ....SELCAN ATMACA

 • Korhan Coşkun
  Korhan Coşkun

  TV5 kanalında çıktığı açık oturumları dikkatle izlemek lazımdır.

 • Ekim Adalı
  Ekim Adalı

  incelenmesi,kitaplarının okunması gereken önemli yazarlarımızdan,,