Kültür Sanat Edebiyat Şiir

msn plus sizce ne demek, msn plus size neyi çağrıştırıyor?

msn plus terimi İrem tarafından 22.03.2005 tarihinde eklendi

 • Asuva Dans Pistinde
  Asuva Dans Pistinde 19.11.2008 - 20:10

  remimde fuzuli yer kaplayan en zalak mesenger zamazingosu

 • Kara Dut
  Kara Dut 14.09.2008 - 18:40

  gelişmekte olan güzel işe yarar olanaklar..en güzelide karşıdakinin resmini alabiliyor olmak :))

 • Cgl Cgl
  Cgl Cgl 18.09.2007 - 02:11

  [&&&&][i][v=73] burda da nik var [/i][/ş] de bilmem neee
  normal messenger kullanan için,
  gözyormaktan başka birşey değil....
  boyun mu uzadı nikin renkli olunca! ! ! !
  burdan bakınca bi farkın yok
  sen de diğerleri gibi siyahsın! ! ! !

 • Zeytin Zeytin
  Zeytin Zeytin 17.09.2007 - 21:34

  nicke renk katıyor...arkadaşında da varsa çeşitli sesleri paylaşabiliyorsun...yaa olsa da olur olmasa da...

 • Edaa
  Edaa 25.12.2006 - 23:31

  Çeşitli Messenger Olanakları
  Plus! la, kişi listenizi düzenlemek için kişi adlarını yeniden adlandırabilir, kişi listeni temizlemek için kişilerin istatistiklerini görebilir, pencerelerini şeffaflaştırabilir, dosya aktarımlarını otomatik kabul edebilir, gelen ve giden mesajları filtreleyebilir ve daha bir çok şey yapabilirsiniz!

  Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin!
  Siz uzakta ya da boştayken,sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajınıza sahip olabilirsiniz. Messenger Plus! ayrıca, anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer, tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişiselleştirilebilir otomatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullanabileceğiniz hızlı simge panelleri, metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır

  Gelişmiş Günlük Arşivleme
  Daha önceden MSN Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu. Messenger Plus! buna zaten olanak tanıyor. Plus! 'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle messenger'inkinden çok daha farklı.

  Diğer Mesajlaşma Özellikleri
  Messenger Plus! size, ön ve arka plan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC deki gibi Messenger'in komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar

 • Recep Sanane
  Recep Sanane 28.05.2006 - 20:48

  ne işe yarıyor
  ne gibi kolaylığı var

 • Oktay Karaca
  Oktay Karaca 24.03.2005 - 11:12

  karşınızdaki kişinin sizinle konuşmak için konuşma sayfasını açtığını ve kapattığını size söyleyen bir msn eklentisi kullanıyorum :) adamın kararsızlıkdan 10 kere kapatıp tekrar açtığını haber veriyodu, karşıdakini rezil eder :))

  bad-yaz hadi taam kızmıcam :)
  terazi-ne yazması ya bişey yazmadım ben
  bad-çevir kazı yanmasın :))

 • Naile Duman
  Naile Duman 23.03.2005 - 18:03

  Çok faydalı, Msn Messenger için ek özellikler getiren bir uygulama. Kişisel ayarlarınıza ilaveler yapıyorsunuz, kişilerle konuşmalarınızı günlükler halinde tutuyor ve isterseniz bu dosyaları şifreleyebiliyorsunuz, sesler kullanıyorsunuz, dilerseniz kendi seslerinizi ekleyebiliyorsunuz, diğer e-posta adreslerinizi plus ayarlarından ekleyebiliyorsunuz, her kişi için çevrim içi/dışı ses ayarı yapabiliyorsunuz. Bunun yanısıra kişi yöneticisi, zaman ayarlayıcısı gibi ek özelliklerde var. Daha ne olsun. Msn Messenger böyle daha zevkli!