Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Soner Gurcuoglu
Soner Gurcuoglu

MANTAR' GİBİ BİR GECEDE TÜREYEN MİLLET DEĞİLİZ BİZ.ASIRLARA KÖK SALMIŞ ULU ÇINAR'IN EVLATLRIYIZ!

 • Beşiktaş Jimnastik Klubü21.04.2009 - 08:35

  beşiktaşlı olmanın gururuyla yasıyoruz ;)

 • bozkurt06.04.2009 - 08:53

  Bölükbaşı: Yahu Türkeş siz bir işaret yapıyorsunuz, kurda benziyor. Onu anladık da, benim bildiğim sen Türkeş ona bir mana yüklemişsindir.

  Türkeş: Elbette ağabey (Bölükbaşı Başbuğ’dan yaşça büyüktür)

  Bölükbaşı: Peki nedir?

  Türkeş: (Bir eliyle bozkurt işareti yapar, diğer elinin baş parmağıyla işaret ederek tarif eder) Bak ağabey, şu serçe parmak Türk’tür, şu işaret parmağı da İslam’dır. Şu Bozkurt işareti yaptığımız işaretin arada kalan boşluk ise cihandır(dünyadır) . Son olarak kalan 3 parmağın birleştiği nokta ise mühürdür. Yani ağabey işaret ederek gösterir isek, şu çıkar: Türk İslam Mührünü Dünyaya vuracağız..

 • komünist02.04.2009 - 15:48

  haşa.. allah ını yok sayan dınsız ımansızlardır.bır allahın slm mını bıle almayanlardır.etrafınızda komınıst bı ınsan varsa bı slm verın almaz selamını..bırda merhaba deyın oda merhaba dıyecektır goreceksınız bu yuzden komınısttırler. onlar ıcın allah yok gunah yok ıman yok dın yok her kesın kendı gorusu benım gorusumde bu

 • bozkurt31.03.2009 - 10:34

  s.a cumleten.. arkadaşlar bozkurt anlamını ogrenmek ıcın onu yasamak gerekır ve bozkurt sembolunun ne anlama geldıgını bılmek gerekır..sımdı arkadaşlar bozkurt ısaretını yapıyosunuz anlamını bılıyomusunuz bılmıyosanız hmen ogrenın bence tabı bır turksenız. bozkurt ısaretyını yapmak her bır parmagında bır anlamı vardır..bu nedenle ilk once sembolunun ne anlama geldıgını ogrenmek gerekır sorada bozkurtlugu yasamak gerekır..NE KIZGIN SOKAKLAR, NE YÜCE DAĞLAR, HEPSİNDE TEK HAKİM ÖNCE ALLAH; SONRA TÜRK VAR! ! !