Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • petek dinçöz21.09.2006 - 17:24

    PETEK DİNÇÖZ hanımefendii! ablamız yaşında hepimizin ben şahsen 15 yaşındayım benim işçin öle! televizyonalrda gördüğümüz bir insanın içini hiçbir zaman bilemeyiz belki çok iyidir...belki de çok kötü kimse bilemez! ancak yakınları,arkadaşları kötü yorum yapmaya gerek yok ayrıca çok güzel bir hanımefendi kendisi havalıysa da güzelliğinden havalanıyordur ki acayip bir güzelliği var belki biz sanatçı olduğu için dikkat çekmesini önlüyoruz ama lütfen onun için öyle demiyelim bilemeyiz ki başka insanlar hergün gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirirken o hanımefendi can beyle kaç senedir beraber bunu unutmayalım!

  • pınar altuğ21.09.2006 - 17:18

    PINAR ALTUĞ Çocuklar Duymasın dizisinde çok sevdiğim bir karakterdi! ama o zamanlare evli olduğu için çok hanımefendi bir bayandı benim için sonra tartıştılar ayrıldılar bişi demedim kızdım hatta diziden çıkardıkları için ama...son günlerde onun için devrimci demeleri pek hoş değil ama bu kadar açık olmamalı medyaya insan biraz daha herşeyini açıklamasa belki daha iyi olur yine de seviyorum kendisini çok hanımefendi ve çok güzel geliyor bana ve annelik acayip yakışıyor! keşke anne olabilse!

  • yasemin ergene21.09.2006 - 17:13

    yanii ben çok seviorum bu devirde fazla güzellik önemli değil güzel kıs çok da harika dünya güzeli olmasada gerçi dünya güzelinden daha da güzel ama...