Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • hayat02.02.2006 - 19:30

  hayat dünyaya gelenin geçtiği bi handır...kimine ii yüzünü kimine kötü yüzünü gösterir.şuda vardırki kimse dünyaya gelirken hayatını kendi seçemez.sadece o hayat sahnesinde rol alan tiyatrocu olur...bi gün gelir perde kapanır ve kişinin küçük kıyameti kopar.dünyada buna hayat bitti denir.öteki taraftaysa hayat yeni başlamıştır.inşallah hepimizin öteki tarafta iyi güzel ve temiz bi hayatı olur.
  hayat deyip geçmemek lazım.aslında o bi içimlik su gibidir.Ya çok susarsın ve gözün ondan başkasını görmez kana kana içersin, o an ondan başkası yoktur senin için yada sindire sindire hazmede hazmede başka güzelliklerin farkına vararak içersin...
  siz siz olun içtiğiniz suya dikkat edin...
  SENEM DORUK

 • mafya02.02.2006 - 19:21

  mafya denince illa ki kötü bişey olduğu gelir aklımıza.eli silahlı adamlar ve ölüm.evet onlarda insandır belli bi hayatları vardır.bizim gibi olmasada bi hayatları olduğu kesin...kendilerine göre kötü olanları asarlar keserler kimi zaman raconu uygular kimi zaman da iyilik sever olup çıkarlar...kendilerini gizli tutmayı severler ama belli etmekte bi okadar önemlidirr onlar için..ee her yere nam salmalılar.yoksa bu iş yürümez.önünde saygılı sadık adamlar isterler...daha neler neler ama şimdi hangisini yazıyım ki? ? ?