Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • serbest kürsü18.08.2016 - 15:06

  Böyle şerefsizlere, pabuç bırakmamak, hadlerini bildirmek her duyarlı bireyin görevidir. Bana hiç bir şey yazmadı Tatlı Deniz. Profiline baktım ve onun asla üzerinde, TSK üniformasının ağırlığını taşıyacak çapta olmadığı anladım. Edebiyatla da ilgilenen biri değil üstelik. Bariz, kendi kirli emelleri için nadide bir Kurumun manevi şahsiyetini alet etmeye kalkan silik, öz güvensiz zibidinin biriydi. Hakkı'nda bölümüne de cevabını verdim. İnşallah bir şekilde cevap verir de anasından doğduğu güne pişman olur Adliye koridorlarında.
  Şerefsiz sözüm ona Yarbay Haldun iti.

 • serbest kürsü18.08.2016 - 12:07

  Herkese güzel bir gün dileyerek, siz çok değerli Edebiyat sever Dost ve Arkadaşlarıma, sitemize son zamanlarda giren silik, karekter yoksunu, korkak bir şerefsizin kimliksizliğini deşifre etmek için geldim.

  Üye Adı: Yarbay Haldun
  Linki; http://uyeler.antoloji.com/yarbay-haldun/

  Bu şerefsiz, ülkenin içinden geçtiği şu karanlık günlerde, gözbebeğimiz TSK' mızında manevi şahsiyetini kirli emellerine alet etmeye kalkışacak kadar zavallı bir zibidi. Profilini inceledim. Bu sefil yaratık, Yarbay falan değil, olsa bile TSK üniformasını taşıyacak çapta değil. Ordu'muzun yıpratılmaya çalışıldığı şu günlerde böyle bir itin Ordu'muzun manevi şahsiyetine zarar veren bu kendini bilmezliğinin cezasını kalemlerinizle vereceğinizden şüphem yok.
  Saygılarımla.
  Mahmut Polat