Kültür Sanat Edebiyat Şiir

  • cengiz kurtoğlu11.02.2006 - 11:37

    Aşkı, sevgiyi, mutluluğu, huzuru, hüznü, gerçek kişiliği ve gerçek sanatçılığı çağrıştıran tek isim baba cengizdir. Diğer sanatçılar gibi medya önünde reklam yapmaktan uzak kalıp sade kişiliği insanlara örnek göstereilebilecek olan yaşayacak tek efsanedir Cengiz KURTOĞLU.

  • cengiz kurtoğlu11.02.2006 - 11:31

    Cengiz KURTOĞLU bana göre yaşamış ve yaşayan yada bundan sonra yaşayacak olan efsanelerin efendisidir. Eğer Cengiz baba olmasaydı şayet aşıklar kimin şarkılarını dinleyerek birbirlerine tekrar tekrar aşık olabilirierdi. Cengiz baba öyle bir efsane ki bana göre evlenecek olanların, evlenenlerin yada ayrılanların herbirinin ruhuna ışık tutan o insanların kimi zaman hüzünlerine kimi zaman sevinçlerine ortak olmuştur. Çünkü ben hayatım boyunca hiç bir şeye yada hiç kimseye tutulmadım. Belki söylediklerim size saçma geliyor olabilir ama gerçek. hayatımdan şimdiye kadar çok insan gelip GEÇTİ. Geçmeyen biri vardı ki oda yaşayan ve daima evet daima yaşayacak olan sevgili Cengiz KURTOĞLU abimiz oldu.
    Sevgili Cengiz abimiz bu yorumları görecekmi bilmem ama eğer kendisi bu yorumları görürse onu çok seviyorum. Yüce Allahım inşallah o günleri bize gösterir de bir kere bile olsa Cengiz abimizi canlı olarak tarabyada izleyebilirim.