Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • aile fotoğrafı18.08.2006 - 23:27

  fotografı elinize aldıgınızda aralarında kaybettikleriniz varsa saatlerce bakıp aglarsınız,bazen sadece bakarsınız,donarsınız.bundan sonra hic bir fotografta o olmayacaktır,özlersiniz,inanamazsınız,inanmak istemezsiniz,aglarsınız,bazen de sadece bakarsınız...o gittikten sonra ki onemli gunler artık pek de bir mana tasımaz sizin icin ama yine de vardır o günler,yine de fotograflamaya calısanlar vardır...fotografı elinize aldıgınızda koca bir boşluk vardır,o yoktur aranızda,sizi saran o kolu yoktur,gülümsemesi yoktur,o yoktur,bakakalırsınız,gözleriniz hep onu arar yanınızda,bakarsınız,ağlarsınız,bazen de sadece donakalırsınız...ama o yeni çekilen fotograflarda da onun yeri hep ayrılmıştır,o da hep yanınızdadır,aileye yeni katılan kol sarar sizi belki ama hep gideni arar gözleriniz,hep onu görmek ister,bakarsınız inanamazsınız...aglarsınız...bazen de sadece donakalırsınız..

 • 80'ler18.08.2006 - 23:13

  özledigim yıllar.hani belki sonlarına yetistim ama yine de en eglenceli,en yeni,en özgün yıllarımdı,yıllardı zannımca.o zamanlar daha güzeldi her sey.giysiler komikti ama belirgin özellikleri vardı en azından,seksenler dedin mi gözünün önüne hemen vatkalı ceketler,kabarık saçlar,kalın kaşlar,komik taytlar gelir.e peki şimdi? geriye donup baktıgında iki binleri nasıl anlatıcaksın? ne kalıcak akıllarda? bu kadar ortalarda kaybolan bir nesil daha yoktur,olamayacaktır diyorum ben.yine de sorsalar ben yetmişleri isterim ama.seksen güzeldi be...güzeldi...güzel çizgi filmleri vardı,aterilerimiz vardı,dizi bollugu yoktu bazı kıytırık dizileri senelerce izledik,ama izledik! izliyorduk,seviyorduk,şimdi olsa yüzüne bakmayız.sokaklarda daha çok oynuyorduk,şimdiki gibi degildi bizim cocuklugumuz.muzikleri de daha guzeldi.bir cok seye giriş bu yıllarda başlamıştı.önemlidir seksenler.özledigimdir.

 • Kırık Kanatlar18.08.2006 - 23:05

  bazı sahneleri gerçekten can yakıcı oluyor.izledigim nadir dizilerdendir.müzikleri,oyuncuları,konusu,işlenişi.izlenilesi.

 • aç gözünü seyret tekrarı yok bunun05.01.2006 - 23:20

  işimiz muhabbeet efkarıı yok bunun =/ küçükken ne buluyordum bilmiyorum ama izliyordum bu programı =/ olacaaak olacaaak olacak o kadaaarr

 • namus belası05.01.2006 - 23:15

  na kardaş yatarız zindan biziim

 • entel dantel takılanlar04.01.2006 - 00:38

  hakkında en ufak bir şey bilmeden her gözüne garip gelene söylenen laftır bu! ! ! hani entel dantel takılmak nedir dense susar kalır.e üü şöyle giyinen böyle konuşan bla bla =/ anlamadığın bir şeyler mi var hah dert ettiğin şeye bak entel dantel işler bunlar de kurtul gitsin!
  bilgisizlik olsa gerek bunun kaynağı...

 • yalan da olsa04.01.2006 - 00:33

  hoşuma gidiyor söyleeeee! ! heepp kahııırrr heeeeep kahıır! ! !
  bıktım be!

 • Amaçsız Kalmak04.01.2006 - 00:31

  başına gelebilcek en kötü şey

 • Mavi sakal04.01.2006 - 00:29

  türkiye'nin en iyi gruplarından biriydi,biridir,öyle de kalacak.

 • arapsaçı03.01.2006 - 00:43

  dım dırı nım nım nıııım nırııırııır dım nırı nım nım nııım...
  erkin baabaaa