Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • fethullah gülen02.04.2005 - 09:12

  F. Güleni sevenler ve arkasında yürüyenler üç kısımdır.
  1) Onu bir İslam alimi olarak görenler ve böyle inananlar. (bu tip insanlar saf Anadolu çocuğudur.)
  2) Onu beklenen Mehdi olarak görenler. (bunlar sapkınlıklarına kılıf arayan (kılıf f. gülen) dinden bihaber insancıklar)
  3) Her şeyi bilenler. (bu arkadaşlar gülenimizin ne yapmaya çalıştığına vakıf olmuş olan hatta onu yetiştiren iç ve dış kaynakların aynı gülenimiz gibi aramızda barındırdığı, Müslüman gözüken AJANLARIDIR.)

 • türk-kürt kardeştir25.03.2005 - 00:53

  Türk Ve Kürt Milletleri Kardeştir. Hem Irki Olarak Hem De Dini Olarak. Bizim Doğu İllerimizde Kürt Diye Tarif Ettiğimiz İnsanlar İki Kısımdır. Bunlardan Köylük Yerlerde Yani Taşrada Oturanlar Orta Asya Kökenli Olup, Çok Önceleri Orta Asyadan Göç Etmiş Olan Oğuzların Kurt Boyundandırlar. İkinci Kısım İse Genellikle Şehirlerde Yaşayanlar Olup Bunların Büyük Bir Çoğunluğu Peygamber Efendimizin (Sallallahü Aleyhi Ve Sellem) Ve Eshabının (Radıyallahü Aleyhim Ecmain) Ve Diğer Evliyaullahın (Rahmetullahi Aleyhim Ecmain) Soyundan Gelmektedirler. Yani Biz Onlarla Öyle Yada Böyle Kardeşiz. NOT: BEN ZATIM OLARAK ANTALYALI OLUP YÖRÜK SOYUNDANIMDIR. VE 700 SENEDEN FAZLACA BİR SÜRE HEP GEN HAVUZUNU KORUMUŞ BİR OĞUZ TÜRKÜYÜM