Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Ümraniye Belediyesi Şiir Yarışması
 • bedrin arslanları22.09.2004 - 22:44

  hey gidi ileri zekalı SUSKUN 1400 sene önceki hali anlasaydın şimdi bunları yazdığına pişman olurdun. bir gün anlayacan ama artık iş işten geçmiş olacak
  o zaman bi fırsat daha isteyeceğinden eminim dünyaya tekrar dönmek için ama bu fırsat bi kere verilir neyseki o 1400 sene önceki hz. muhhamed'in ümmetiyiz. o ki ümmeti için allahtan af dilemiş umarım affedilirsin..!

 • türban17.07.2004 - 17:18

  Allahın kadınlar için emrettiği tessettür,belki bazı insanlar türbandan rahatsız olduğunu iddia ediyorlar ama ölümden sonra hayatın devam ettiğine bu dünyanın sadece bir han olduğuna, burda misafir olduğumuza kabir kapısının bir idamı ebedi değil de bir ebedi hayatın başlangıcı olduğuna inansalar belki de destekleyecekler türbanı. ama belkide inanmak istemiyorlar.
  bugünlerde de kamusal alan tartışması var neymiş kamusal alan pek bilen yok tamam madem laik bir ülkedeyiz neden atatürkün dediği gibi kimse din özgürlüğünü yaşayamıyor kamusal alanda biri hizmet verir biri hizmet alır.doktora giden bi başörtülü hizmet alamıyacak mı vs... örnekler çoğaltılabilir. hizmet veren laik ülkede olduğundan dolayı takmaz ama neden hizmet alan takamıyor anlamadım.
  üniversitede bir kamusal alandır hizmet veren öğretim görevlileri asistanlar..vs. peki hizmet alan öğrenciler niye takamıyor sunu da eklemek istiyorum madem herşeyi avrupa ülkeleriyle kıyaslarsınız. avrupa ülkelerindeki üniversitelerin hiçbirind bu yasak yok. hiçbir üniversitede.......