Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • sekskolik11.03.2004 - 04:05

  Seks yaparken ulaşılan en yüksek tahrik olma noktasını (orgazm) tekrar tekrar yaşamayı isteme obsesyonu. Anlamayanlar için: her gün sürekli seks yapmak istiyorum demek. Şu sıralar.........neyssse.

 • üç şey11.03.2004 - 04:00

  DİL
  KLİTORİS (bıcır)
  G-NOKTASI

 • orgazm sigarası11.03.2004 - 03:53

  Bir aralar çok fazla içiyordum. Şu sıralar pek içemiyorum. Yoksa bu saatte burada ne işim var. Çok arıyorum çoooooooooooooooooook!

 • mastürbasyon09.03.2004 - 16:53

  İnsanın kendisiyle seks yapmasıdır. Bir ilişki içerisinde de bulunulsa yapması çok zevkli ve hazzına ulaşılması çok hızlı ve rahatlatıcı bir faaliyet. İnsanı çok kolay bir şekilde baştan çıkarması ve kendine bağlaması biraz ürkütücü. Fazlası insanı kendi içine kapatan azıysa huysuzlaştıran ve ortası zor bulunulan bir olgu. Alışkanlığa doğru eğilim gösterdiğinde çoktan sorunlardan kaçış kapısı halini almış olan eylemler zinciri. Herkes ama herkes mastürbasyon yapıyor. İnsan olan herkes kendini becermesini seviyor. Nasıl içki mezeyle iyi gidiyorsa, mastürbasyon da pornoyla iyi gidiyor. Fazla kafaya takılmaması gereken. Diş fırçalamak gibi………………………………………………………………………………
  ………………iç gıcıklatıcı.

  BENİM İLK CİNSEL İLİŞKİM. Son da olmadı.