Kültür Sanat Edebiyat Şiir

Hülya Dedeoğlu
Hülya Dedeoğlu

İNSAN KENDİ ZAMANLARININ 'ÖZNE' Sİ OLMALI. 'ÖZNE' Sİ OLAMADIĞIN ZAMANLARIN 'YÜKLEM' İ OLMAK NEYE YARAR.HÜLYA DEDEOĞLU (YOSUNAY)

  • asla vazgecme06.03.2012 - 00:28

    ASLA VAZ GEÇME...yaşama hakkı kişiye sunulmuş en büyük armağandır..Hayat zor..bazılarımız için daha zor..tüm zorluklarına rağmen gösterdiğin direnç senin dayanma gücündür..'seni öldürmeyen şey güçlendirir'.yaşa...herşeye rağmen yaşa...ASLA VAZGEÇME....

  • alıngan06.03.2012 - 00:23

    ALINGAN bir toplumuz..etrafımızda olan biteni üzerimize almakta oldukça ustayız..oysaki üzerimize alınmadığımız şey bizim değildir...ALINGANlık kişinin kültür seviyesi ile ters orantılıdır..kültür seviyesi arttıkça ALINGAN olma durumu düşer.Kültür seviyesi azaldıkça ALINGAN olma durumu artar.

  • açık unutulan msn e ebeveynlerin cevap yazması06.03.2012 - 00:17

    Açık unutulan msn den ebeveynlerin karşısındakine mesaj yazması doğru bir davranış değil...Ancak...günümüzde internetin yararları kadar zararlarıda göz önünde bulundurulduğunda çocuklarının ne tür insanlarla arkadaşlık kurduğu, hangi eylemlerde bulunduğu şeklindeki konulardan haberdar olabilmek için bence açık unutulan bilgisayarlar zaman zaman kontrol edilmeli.. :) gençler...anne-baba olunca anlarsınız... :)