Hülya Dedeoğlu Antoloji.com

BİR YANI SUSUZ, BİR YAN DENİZ, KENDİ HALİNDE DUYGUSAL,SANAT AŞIĞI, HAYATIN KİRLENMİŞLİKLERİ KARŞISINDA HALA ŞAŞIRABİLEN, BİR SEVGİ İNSANI..ZAMAN ZAMAN BAŞKA BİR DÜNYAYA AİT OLDUĞUNA İNANIR..BU NEDENLE DE FREKANS TUTTURMADA ZORLANSA DA BU YÜREĞİNDEKİ AŞKI ASLA SARSMAZ. HAYATTAKİ TEK REALİTENİN 'SEVGİ' OLDUĞU GÖRÜŞÜNDEDİR.
..

Devamını Oku
 • Mustafa Bay
  Mustafa Bay 10.09.2016 - 11:47

  Huzur, sağlık ve esenlikle...
  Ülkece barış, birlik ve dirlik içinde.. Ağız Tadıyla nice bayramlar dilerim..

  Kurban bayramınız kutlu olsun..

 • Mustafa Bay
  Mustafa Bay 03.07.2016 - 04:58

  Bozmak için 'insanlıktan çıkan' bütün şer odaklarına rağmen, 'ağız tadında' Ramazan Bayramı yaşamanızı dilerim......
  Saygılarımla.......

 • Mustafa Bay
  Mustafa Bay 07.05.2016 - 23:01

  Hülya Hanım;

  Tarihimizin 'kutsal' saydığı toplumun diğer yarısı, her zaman güçlü, yaratıcı ve 'anaç' kimliğinizin bilinci ile Anneler Gününüzü kutluyor, değerli şahsınızı saygıyla, muhabbetle selamlıyorum..

  Mustafa Bay, 'ZEYBEK HOCA'

Toplam 42 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


Toplam 108 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR
 • asla vazgecme

  06.03.2012 - 00:28

  ASLA VAZ GEÇME...yaşama hakkı kişiye sunulmuş en büyük armağandır..Hayat zor..bazılarımız için daha zor..tüm zorluklarına rağmen gösterdiğin direnç senin dayanma gücündür..'seni öldürmeyen şey güçlendirir'.yaşa...herşeye rağmen yaşa...ASLA VAZGEÇME....

 • alıngan

  06.03.2012 - 00:23

  ALINGAN bir toplumuz..etrafımızda olan biteni üzerimize almakta oldukça ustayız..oysaki üzerimize alınmadığımız şey bizim değildir...ALINGANlık kişinin kültür seviyesi ile ters orantılıdır..kültür seviyesi arttıkça ALINGAN olma durumu düşer.Kültür seviyesi azaldıkça ALINGAN olma durumu artar.

 • açık unutulan msn e ebeveynlerin cevap yazması

  06.03.2012 - 00:17

  Açık unutulan msn den ebeveynlerin karşısındakine mesaj yazması doğru bir davranış değil...Ancak...günümüzde internetin yararları kadar zararlarıda göz önünde bulundurulduğunda çocuklarının ne tür insanlarla arkadaşlık kurduğu, hangi eylemlerde bulunduğu şeklindeki konulardan haberdar olabilmek için bence açık unutulan bilgisayarlar zaman zaman kontrol edilmeli.. :) gençler...anne-baba olunca anlarsınız... :)

Toplam 3 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR